Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Alfa Romeo

~ja
Hatchback 5d Facelifting 2016 1750 TBi 240KM 177kW
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Samochód nadal mimo swego wieku zwraca uwagę. Gdy do niego wsiadam na parkingu, gdzie wokół stoi właściwie cala konkurencja w tej klasie- mercedes a, bmw 1, volvo v40, mazda 3, megane czy golf, nigdy jeszcze nie poczułem wątpliwości, czy dobrze wybrałem. i wiem, że miałbym watpliwosci, gdybym się zdecydował na dowolny z nich.
~Domi777
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Alfa Romeo 147
Autko wygląda świetnie, na trasie mało pali. Fotel z przodu wygodne. Ma dobre przyspieszenie, jazda to czysta przyjemność ale zawieszenie jest bardzo kłopotliwe z powodu delikatności. Już przy spotkaniu z niewielką dziurą kończy się na wizycie w warsztacie i płaczem portfela.
~BLUEE
SUV 2.2 Diesel 150KM 110kW
Alfa Romeo Stelvio I
Świetne auto wersja Stelvio Super brązowa skóra lakier biały + 4 x 18 cal. koła Jest to moja 4 Alfa Romeo
~JasonD.
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Alfa Romeo Giulia II
To jest prawdziwa Alfa. Ma kilka minusów, ale co z tego. Nie ma ideałów
~Paweł
Coupe 1.8 T.Spark 140KM 103kW
Alfa Romeo GT II
Świetnie wyglądające coupe za niewielkie pieniądze. Bardzo fajny silnik, dość dynamiczny pozwala na wygodna podróż zarówno po mieście jak I w trasie, a do tego nie pali zbyt dużo. Bardzo wygodne fotele zachęcają do długich podróży, a pojemny bagażnik pozwala się spokojnie zapakować nawet na dłuższy wyjazd.
~Vincent5
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Alfa Romeo GT II
Ponadczasowa linia Bertone, ekonomiczny, trwały silnik, zadowalające osiągi i niespodzianka w postaci bezawaryjności.
~Michał Wójcik
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 I
Posiadam kilka lat Alfe 156 Sport Wagon 2.0TS. Zakup byl spontaniczny. W sumie Alfe albo się kocha albo nienawidzi. Przejechałem za 3 lata 51 tys km w tym na gazie przez ostatni rok 41 tysięcy km. Do instalacji Landi Renzo nie mam zastrzeżeń. W mojej Alfie zmieniłem silnik przy 197 000 km. Silnik 2.0 ts od wersji 150 koni z 2001 roku. Leję olej 10w60 I systematycznie kontroluję co tydzień bo może ubywać. Ale po zmianie na pompę olejową...
~Alfisti147
Hatchback 1.9 MultiJet 8v 120KM 88kW
Alfa Romeo 147
Auto nie było idealne ale dawało wiele radości z jazdy. Piękne i wierne. Nigdy mnie nie zawiodło.
~Fiacik
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Auto bardzo mi się podoba. Dobrze jeździ i mało pali.
~Jakub
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Alfa Romeo 156 II
2 moja 156 tym razem z nieco mocniejszym silnikiem. Całokształt na 5+ design i komfort na prawdę przyzwoite . Wróciłem do alfy ponieważ auta które miałem po drodze nie spełniały moich oczekiwań a były to pasaatb5 golf4 renault Megane 1 i 2 . Megane coupe 2 Mercedes vito Kia Carnival ford Focus 2 i może coś pominalem . Poza siedzeniami w Megane które chętnie bym zabrał do alfy oraz ilości przydatnych bajerów z kii żadne to auto nie sprawiało...