Ocena kierowcy - Alfa Romeo 155

Silnik 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW
Rok produkcji 1994
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Alfa Romeo 155 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Inne : ma swietne ogrzewanie.pozatym nic mnie w nim juz nie zaskoczy bo mam je tyle lat ze znam juz wszystkie bolaczki tego auta
Karoseria : rdzewieja tylne blotniki.strasznie
Przeniesienie napędu : fatalna skrzynia.wzieta z fiata dno
Układ hamulcowy : czesto padaja tylne zaciski.duzy problem
ciekawe swietne auto,szybkie dynamiczne ladne.daje duzo radosci ale wymaga fachowej reki i nie nadaje sie do eksploatacji w naszych warunkach,niestety.Duma kazdego wlasciciela.
swietny dynamiczny pieknie chodzi .polecam wersje na lancuchu jest o wiele lepsza jest glosniejszy ale bardziej niezawodny.rozrzad prawie bez obslugowy trzeba tylko kontrolowac napiecie lancucha.niema problemow z przestawiaczem na walku wym.swiec jest o wiele tansza.trzeba tylko reg.zawory.Nie warto oszczedzac na oleju.odradzam mobil1
fatalna nie wiem co powiedziec nie precyzyjna,zacina,padaja synchronizatory,fatalnie chodzi,caly mechanizm wybieraki i lewarek wszystko to fatalnie dziala.przynajmniej ja tak uwazam poruwnujac np do toyoty czy hondy.
swietnie sie prowadzi co prawda nie jest to nic specjalnego ale precyzyjnie pewnie sie prowadz.ze wzgledu na drogi padaja wachacze z przodu.amory tyl.jak wybija sie poduszki tylnej belki to caly tyl myszkuje na drodze
do przodu ok.do tylu juz duzo gorzej bo ma bardzo wysoka pupe i szerokie slupki
wszystko na swoim mcu.bardzoo wporzadku.moze tylko mce na radio nie jest za dobre .
swietne ogrzewanie wentylacja i reszta ok ja mam klime to jest super
z przodu duzo mca bardzo wygodne fotele.4 osoby do wloch i z powrotem bardzo wygodnie.mca pod dostatkiem naprawde
dobre.nie za glosno nie za cicho slychac wyraznie silnik ale ja to lubie nie jest meczace
no tpo bywa ruznie bo jak jest zaniedbany to ... moja pali w miescie przy bardzo dynamicznej jezdzie 10. a w trasie tak 140 150 wyszlo mi 7,5.jezeli chodzi o z uzycie paliwa to jestem bardzo zadowolony.przy takich osiagach super.
zdecydowanie zanizone ceny.auto warte o wiele wiecej.niestety b.duzo egzemplarzy bardzo zaniedbanych stad kiepska opinia i takie ceny
drobiazgi zdazaja sie czesto ale to caly urok tego auta.zazwyczaj to nic powaznego jakas glupota cos tam spadlo sie zabrudzilo i nie dziala takie tam.zazwyczaj takie glupoty do poprawy samemu.jak ktos sie zna na samochodach bedzie wiedzial jak o nie zadbac.
normalnie eksploatowane odpowiednio zadbane nie sprawia naprawde duzych problemow.najwazniejsze to niczego nie zaniedbac.auto bardzo delikatne.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW [l/100km]

8,2