Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 I

alfaglogow.fora.pl, 17 lat temu
Silnik 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 166 I 3.0 i V6 24V 226KM 166kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
DLA MNIE AUTKO IDEALNE, CHYBA NIE ZNUDZI MNIE NAWET PRZEZ 5-6 LAT!!
Motor idealny wrecz do tej masy,moc super,jak to Alfy, lubia wysokie obroty a to jest piekne...Kto nie jechal,nie sprobuje a zamarzy o takim autku!!
Wg mnie jest w porzadku
Mam wszelkie mozliwe systemy ktore byly dostepne w tym roczniku takze dzieki temu autkiem jezdzi sie naprawde fajnie
Bardzo dobra,jak dla mnie lusterka moglyby byc delikatnie wieksze ale z kolei nie mialyby w sobie tyle uroku...
OK
Jest dobrze...
Bardzo duzo miejsca, w porownaniu np.do modelu 156 o niebo wiecej, prawie jak w vanie ;-)
Cichooooszaaaa
Jak dla mnie bomba, przyznam ze balem sie tego i zakladalem w alternatywie rozwiazanie z inst.LPG ale...poki co nie chce przerobek, nie jest zle jak na takie auto.Nie mozna narzekac, a wszystko to kwestia zasobnosci portfela
Teraz tylko kupowac takie autko. Do Niemcow nie ma co porownywac bo one trzymaja sie na wartosci. Dla porownania moje autko wynioslo mnie po imporcie jakies 20tys.zl, w PL stoja ok.25-30tys.zl. Podsumowujac, za 25tys.zl mozesz miec naprawde limuzyne klasy wyzszej w ktorej poczujesz sie w koncu jak gosc!! A przy tym roczniku jesli chodzi o spadek wartosci to juz nie ma sie co bac, swoje poleciala!! Pozdrawiam i zapraszam na nasze forum!! www.alfaglogow.fora.pl
Ogolnie w Alfach lubia psuc sie pierdolki
Nie ma zadnych powaznych usterek ani wad...w przeciwienstwie do modelu np.156, ktory ma liste tych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 i V6 24V 226KM 166kW [l/100km]

11,8