Ocena kierowcy - Audi 90 B3

Jacek: k r a k o w _ j @ poczta . o n e t . p l, 19 lat temu
Silnik 2.3 E 132KM 97kW
Rok produkcji 1990
Audi 90 B3 2.3 E 132KM 97kW 1990-1991 - Oceń swoje auto
odkąd jeżdżę tym autkiem dręczy mnie jedna mysl która nie daje mi spokoju - co sobie kupie jak juz przyjdzie mi się pożegnać z moją 90´tką nowe są pewnie kosmicznie drogie - ale cóż tam jeszcze pewnie kilka latek to bez mrugniecia pojeżdżę bo nie mam ochoty się szybko pozbywać
wielu moich znajomych już zaskoczyła cisza - a jeżdżą nieraz niby lepszymi (nowszymi autkami) co do elastyczności to powiem tyle co facet od którego kupowałem "tramwaj" nawet na 5 biegu który w zasadzie włącza się ok 110-120 km/h mozna jechac 50 ;)
nie mam zastrzeżeń
sprawny i niezawodny
może trochę te słupki przeszkadzają ale nie narzekam
szwajcarski zegarek - siedzi sie wygodnie i pewnie wszystko pod ręka i żadnych zbednych wodotrysków
jak na te latka to powiem że nie zmienił bym się na jekies nowe daewoo lub fiata
mam 185 cm i nie narzekam a z tyłu żona mówi że w zyciu by sie nie zamieniła na seata którym wcześniej jeżdizliśmy (jeździ z tyłu z racji dziecka)
bezdyskusyjna doskonałość silnik zaczyna leciutko mruczeć dopiero po 140 km/h wcześniej to tylko wiatr i ew opony słychać ;)
przy tej pojemności i mojej cięzkawej nodzie 12 l gazu na 100 po mieście to i tak wychodzi taniej niz maluch u znajomego ;) ceny przeglądów umiarkowane części też - no czyba że sie zepsuje coś ekstra to wtedy większy wydatek ale to i tak taniej niż w nowych autkach
wolę moją 90´tke niż ponad trzykrotnie droższe nowe pandy , seitki , daewoo czy jeszcze coś gorszego brrr ;)
w tym wieku praktycznie wszystko działa - zawsze mówię zobaczymy jak bedą wyglądać obecne autka jak bedą miały tyle latek
można śmiało wyjechać w daleką trasę i nie bać się że coś się zepsuje
Audi 90 B3