Ocena kierowcy - Audi 90 B3

rynna1@op.pl, 20 lat temu
Silnik 2.3 E quattro 136KM 100kW
Rok produkcji 1989
Audi 90 B3 2.3 E quattro 136KM 100kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
Polecam to auto wszystkim! AUDI to jest to!!! Mogłoby troszkę mniej palić ale jak na swój wiek i pojemność i tak nie ma co narzekać. Oprócz tej awarii nic się - puk, puk - nie dzieje. Często jeżdżę i na trasach i po mieście i naprawdę jest super: wygodnie, cicho, bezpiecznie i pewnie! Jedyne zastrzeżenie to BARDZO MAŁY BAGAŻNIK: w wersji quattro zbionik paliwa umieszczony jest w bagazniku (za kanapą) i gdy zamontujecie gaz (mam 60-litowa butlę) to zostaje miejsce na koło zapasowe i mały plecak - mi to zbyt nie przeszkadza ale odradzam ten model jako auto rodzinne.
Można miało startować z kimś na światłach!
Kupiłem autko z obciętym lewarkiem zmiany biegów i troszkę ciężko wchodzi wsteczny
Cztery koła to jest to!!! Żadnych zastrzeżeń - autko pięknie trzyma sie drogi!
Trzeba nauczyć się cofać na lusterka - dość słaba widoczność, poza tym we wstecznym lusterku też jakoś tak ciasno...
Tak jak ma być! Wszystko pod ręką - AUDI!!!
W zimie bardzo szybko robi się gorąco, ale jak jest komplet pasażerów to paruje tylna szyba.
Mam 186 cm wzrostu i nawet nie odsuwam fotela na maxa - a lubię się wyłożyć.. Z tyłu podobno ciasno ale nigdy nie siedziałem!
89 rok i można szepnąć coś do ucha przy 160 km/h.. AUDI
2,3 4x4 89´ i ciężka noga - na gazie można się wozić, benzynę boję się włączać bo wskazówka paliwa spada w oczach!
AUDI 90 2,3 QUATTRO (polecam tą wersję) z roku 1989 kosztuje w granicach 10tys. Za tą sumę otrzymujecie niezawodne, komfortowe (jak dla mnie), bardzo dynamiczne auto. Naprawdę warto!!!
Na razie - odpukać - bez zastrzeżeń. Jedyne co zmieniłem to żaróweczki podświetlające włączniki ABS i ogrzewania szyby. Padł jeszcze czujnik ABS.
Kiedyś urwało się mocowanie drążków z przekładnią kierowniczą - nie było przełożenia z kierownicy na koła. Koszt naprawy: 20 zł, hehe
Audi 90 B3