Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Buick

~Emanuel
Sedan 3.8 V6 208KM 153kW
Buick Park Avenue I
Świetny samochód w trasy, całkiem niezły na miasto. Pomimo gabarytów zwrotny. Polecam wersje z silnikami 2 generacji (208 km) są mocniejsze o ponad 30 km i jak na te gabaryty dość ekonomiczne. Częśći eksploatacyjne są w Polce dostępne. Bardziej unikalne trzeba sciągać z USA ale przez internet trwa to do 4 dni.
~jarzem1457pl
Sedan 3.8 i 170KM 125kW
Buick Regal I
JESTEM ZADOWOLONY Z EKSPLOATACJI TEGO AUTA.MAŁO PSUJĄCY SIĘ CHOĆ NIEKTÓRE PODZESPOŁY WYMAGAJĄ STAŁEJ KONTROLI I NAPRAWY.
~yut
Buick LaCrosse II
~Andrzej
Sedan 3.8 V6 243KM 179kW
Buick Park Avenue II
Zaskoczę pewnie wielu. Nie mogłem uwierzyć kiedy komputer wskazywał średnie zużycie 7.6L/100km. Było to na trasie Rawa Maz.-Poznań-Słupsk-Gdańsk-Olsztyn-Białystok-Warszawa wszystko na jednym baku (70.5L), jadąc przez centra niektórych miast. Potem zmierzyłem manulanie Rawa-Warszawa-Białystok i wyszło mi 7.8L/100km. Zmierzyłem następnie manulanie jeszcze kilka razy, bo nie mogłem uwierzyć w ilość spalania i wyniki były w okolicach 8L. Co prawda... (Koszty utrzymania)

AUTOCENTRUM.PL S.A.