Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T200 Hatchback

MAREK@KONIN.LM.PL, 16 lat temu
Silnik 1.4 i 83KM 61kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.4 i 83KM 61kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : TO ZE PO 52 TYS KM SIE RWIE I MOZNA DOSTAC WYMIOTOW PRZY JEZDZIE AUTEM W TYM STANIE
Karoseria : NIE UDEZAJCIE TYM AUTEM W COKOLWIEK NAWET PRZY 3 KM/H-GWARANTUJE SKASOWANIE ZDERZAKA I MASKI
ZA TE PIENIADZE NIC TYLKO PRZECIETNIE
dlaczego, ano dlatego ze przy przebiegu takim jak podalem silnik nie daje rady, na benzynie jak i na lpg rwie sie na kazdym biegu, gdy dodaje gaz, ppo prostu przerywa, UWAGA NIE POLECAM, KUPCIE FABIE
BRAK PRECYZJI OD POCZATKU DZIALANIA, GDYBYM MIAL WPLYW NA DECYZJE O KUPNIE TEGO WOZU TO BYM NIGDY SIE NIE ZDECYDOWAL NA TO, WSECZNY JAK U WSZYSTKICH NIEPRECYZYJNY, BIEG 2 TAKZE, MIALEM W HISTORII 4 FELICIE, OCTAVIE I ZADNE Z POWYZSZYCH PRZY ROZNYCH PRZEBIEGACH I SILNIKACH NIE WYKAZYWALY TEGO
O DZIWO NIEBYWALE SREDNIO TAK, DOSKONALE TO TYLKO S KLASA,
CO ZA KRETYN STYLISTA DŻIUDŻIARO UWALIL TAKIE GIGANTYCZNE I SZEROKIE SLUPKI, PATRZENIEW LEWO PRZEZ KIEROWCE WYMAGA MALEJ GIMNASTYKI WYCHYLANIA SIE Z FOTELA
A CO MAM PISAC, JAK PLASTIK O REWELACYJNEJ JAKOSCI TRZESZCZY STRASZNIE, ZA 3 DYCHY KUPCIE GOLFA 4 NA PRAWDE, WIECEJ BEDZIE WART PO PRZEJECHANIU 50 TYS KM NIZ TO AUTO, WIEM BO MAM GOLFA 4 W DIESLU I AUTOMACIE I WIEM CO TO ZNACZY(PRZEJECHANE 184TYS KM)
KUPIC AUTO ZA 3O TYS I BEZ KLIMY.... NO COZ NIE ROBCIE TEGO, ALE JAK NA BRAK KLIMY TO CALKIEM NIEZLE
MALE AUTO, DUZO MIEJSCA, WYGODNIE
JAK NA 8 ZAWOROWA JEDNOSTKE I GAZ TO CALKIEM NIEZLE, SPALANIE PODAJE W GAZIE, ZALEZNIE OD STYLU JAZDY
PRZECIETNIE
JAK MOZNA PISAC O NIEZAWODNOSCI..... SONDA LAMBDA RAZ WYMIENIONA, BRAK BEZPIECZENSTWA
J.W.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 83KM 61kW [l/100km]