Oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T200 Hatchback

~Szary
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Chevrolet Aveo T200
8 lat użytkowania, 200 000 km, auto tanie w zakupie, pojawiają się drobne usterki, ale generalnie nie spędzałem życia u mechaników i zawsze dojeżdżałem do celu. Kilka usterek pojawiło się krótko po upływie gwarancji, a z czasem było coraz lepiej. Silnik niezawodny, do tej pracuje idealnie, oczywiście przy regularnym serwisowaniu. Jeździłem zarówno po mieście jak i w dłuższe trasy i nawet kilka godzin jazdy nie męczy. Jest dość wygodnie, tylko...
~Aznan
Chevrolet Aveo T200
Tani w zakupie, trochę mniej w eksploatacji. Dużo pali, jak na swoje osiągi i pojemność. O ile w mieście można jeszcze można zaakceptować 9l, to w trasie 7 - 8 l jest zdecydowanie zbyt dużo. Niby można założyć LPG, ale wtedy z małego bagażnika nie zostanie prawie nic. Chyba, że ktoś wybierze jazdę bez koła zapasowego. Ponadto marne osiągi jeszcze bardziej zmarnieją. Idealny jako pierwsze autko do nauki i dojazdów do pracy w korkach dużych miast.
~Kamil
Chevrolet Aveo T200
Autko w domu od 14 lat, do miejskiej jazdy w sam raz, poza częściami eksploatacyjnymi się nie psuje, także jak ktoś potrzebuje taniego auta do przemieszczania się bez ekscytacji z punktu A do B to polecam:)
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Chevrolet Aveo T200
Samochód pierwszy raz zobaczyłem jak już mi go przywieźli pod dom po zakupie. Wiec tak trochę zostałem nim uszczęśliwiony. Pierwsze wrażenie- ogromny silnik i kabina pasażerska, bardzo dużo miejsca na miejscu kierowcy. Drugi raz bym go nie kupił ale tylko dlatego że jezdze sam i po mieście a ten samochód jest za duży- a kupiłem go dlatego że znam poprzedniego właściciela i cena była na poziomie SC
~MIAZGULA
Chevrolet Aveo T200
Niesamowity samochód ! Tani w zakupie, praktycznie darmowy w utrzymaniu, i na LPG przejedzie 100 km za ok 20 zł przy cenie za LPG średnio 2.80 zł ( ta opinia za rok będzie nieaktualna ) Fotele w trasie bardzo wygodne, ceny napraw ? nigdy nie zostawiłem u mechanika więcej jak 100 zł wszystko jest niesamowicie tanie ponieważ 70% części pasuje z astry i corsy. Niestety plastiki we wnętrzu wymagają przyzwyczajenia, trochę drażnią ale da się żyć,...
~Andrzej
Chevrolet Aveo T200
mam go od nowości i nie zawodzi nigdy, brak awarii, minimalne usterki do usunięcia we własnym zakresie, prosty jak budowa cepa i niezawodny, polecam z małym przebiegiem jako autko dla żony (u mnie teraz tak jeździ)
2,5
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 94KM 69kW
Chevrolet Aveo T200
Niech ktoś zobaczy co zostaje z tego auta przy zderzeniu przy 70 km/h :// praktycznie kierowca i pasazer to trupy. Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia i nikomu tego nie zycze. Moje stare audi 80 miało tylko maske rozbita a w tym aveo praktycznie niebyło przodu..
3,1
~Andrzej
Chevrolet Aveo T200
Powiem tak - zainwestujcie w używane auto za te same pieniądze. Cena nie jest przypadkowa. To nie jest tak, że auto za 30 tysięcy jest 2 razy gorsze od (dobrego!) auta za 60 tysięcy, kiedy oba są nowe. Może być 20x gorsze. Jeżeli już - zainwestujcie w dobry silnik. Wiem, że dobre wyposażenie sprzedaje się niestety lepiej na rynku wtórnym niż auto z mocniejszym motorem. Życie jest ważniejsze, szanuj je.
Chevrolet Aveo T200
Zawsze jeździłem Fiatami były tanie ale też awaryjne, potem kupiłem bardziej nietrwałego od fiatów ,aveo, było serwisowane i delikatnie eksploatowane. Zdecydowanie odradzam. Auto na 5 lat i sprzedać o ile ktoś to zechce teraz kupić.
~svende
Chevrolet Aveo T200
Bardzo dobry samochód do miasta. Ekonomiczny, nawet biorąc pod uwagę dynamiczny styl jazdy. Komfortowa jazda za miastem, ale silnik nie pozwala na łatwe wyprzedzanie, a kręta droga nie jest rajem dla tego samochodu, bo lubi bujać w zakrętach. Chevrolet, podobnie jak Daewoo lubi LPG. Składana kanapa pozwala na przewóz duzych przedmiotów.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback