Oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan

Oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan

~Legiapany resztaChamy
Chevrolet Aveo T200
Auto ogolnie tylko do miasta, irytujace niedoskonalosci typu brak wycieraczki tylnej brak filtra kabinowego, uszczelki boczne nic nie zbieraja, autem przejechalem 30 tys. dosc zwawy na pierwzym biegu, z calą rodzina sie dusi :) blacharka maska, dzwi kier. i dzwi za kier. zrzera juz mocno ale widze inne na ulicy i sa ladne wiec moze moj taki typ
~Łukasz Sakwa
Chevrolet Aveo T200
Auto kupiłem trochę z przypadku i nigdy nie pomyślałbym, że będę jeździć nim przez 8 lat... Za całokształt daję solidne 4+. Jak na swoje niewielkie gabaryty bardzo dobrze i wygodnie się prowadzi. W sam raz do miasta i na niezbyt długie podróże. Jednak autostrady odradzam bo bardzo się tam męczy...
Chevrolet Aveo T200
jak na auto do pzremieszcania sie z punktu A do punktu B idealne za ta cene i bogado wyposarzone malo awaryjne z doskonalym prostym i trwalym zawieszeniem. Dość wysoko zawieszone (jak na sedany) ale w miescie to sie przydaje. Na trasie troche zachowuje sie jak żagiel przy bocznych wiatrach trzeba uważać

Usterki Chevrolet Aveo T200

Chevrolet Aveo T200 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomasz
Chevrolet Aveo T200
Uważam, że Aveo sedan to bardzo ciekawa propozycja. Auto jest zwrotne, jeśli chodzi o jazde po mieście, w długie trasy można spokojnie zabrać rodzine i zapakować troche bagaży. Bardzo pożyteczna jest możliwość dzielenia tylnej kanapy. Jednak po całkowitym rozłożeniu oparć, jest dość mał wlot bagażnika, szczególnie gdy chcemy zapakować jakiś większy przedmiot.
3,3
~Michal4don
Chevrolet Aveo T200
Wszystko zależy od egzemplarza, który się trafi. Jednym (1.2 2004r.) zrobiłem 45 tys km i nic się nie działo. W lutym dostałem prosto z salonu (1.2 2006r) przejechałem 25 tys km i już wymieniłem tarcze hamulcowe z klockami, bo się skrzywiły pod wpływem temp., wachacz i 3 razy ustawiana zbieżność.
~Kamil Niezadowolony
Chevrolet Aveo T200
za tę cenę nie można się spodziewać żadnych rewelacji... doskonałe hamulce i cicha praca silnika to niewątpliwie plusy, ale zużycie paliwa i koszty związane z eksploatacją czyli części i mechanika zabójczo drogie, serwisanci niemili i wiecznie robią wielką łachę, że sie u nich pojawia klient. Traktują cię tak jak w urzędzie skarbowym albo ZUSie. I to dlatego nie polecam tego samochodu
2,6
~domin
Chevrolet Aveo T200
ogólnie nie wywarł na mnie dobrego wrażenia, z każdym kilometrem jest co raz gorzej
~jacol
Chevrolet Aveo T200
Za takie pieniądze całkiem dobre auto.Samochód ma służyć do jeżdżenia a nie do mieszkania w nim.6 lat i żadnych problemów. Poprzednie auto (punto) wersja sx ciągle w warsztacie .
Chevrolet Aveo T200 Sedan