Oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan

Oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T200 Sedan

~Maciek1978
Chevrolet Aveo T200
jak na auto do pzremieszcania sie z punktu A do punktu B idealne za ta cene i bogado wyposarzone malo awaryjne z doskonalym prostym i trwalym zawieszeniem. Dość wysoko zawieszone (jak na sedany) ale w miescie to sie przydaje. Na trasie troche zachowuje sie jak żagiel przy bocznych wiatrach trzeba uważać
~grzegorz
Chevrolet Aveo T200
mam auto cztery lata i od pukać nie miałem żadnej usterki,po prostu leje i jazda.
~Legiapany resztaChamy
Chevrolet Aveo T200
Auto ogolnie tylko do miasta, irytujace niedoskonalosci typu brak wycieraczki tylnej brak filtra kabinowego, uszczelki boczne nic nie zbieraja, autem przejechalem 30 tys. dosc zwawy na pierwzym biegu, z calą rodzina sie dusi :) blacharka maska, dzwi kier. i dzwi za kier. zrzera juz mocno ale widze inne na ulicy i sa ladne wiec moze moj taki typ

Usterki Chevrolet Aveo T200

Chevrolet Aveo T200 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Chevrolet Aveo T200
Mimo wszystko uważam to za bardzo dobre auto i naprawdę mało awaryjne :) POLECAM
~Łukasz Sakwa
Chevrolet Aveo T200
Auto kupiłem trochę z przypadku i nigdy nie pomyślałbym, że będę jeździć nim przez 8 lat... Za całokształt daję solidne 4+. Jak na swoje niewielkie gabaryty bardzo dobrze i wygodnie się prowadzi. W sam raz do miasta i na niezbyt długie podróże. Jednak autostrady odradzam bo bardzo się tam męczy...
2,6
~domin
Chevrolet Aveo T200
ogólnie nie wywarł na mnie dobrego wrażenia, z każdym kilometrem jest co raz gorzej
Chevrolet Aveo T200
Najlepszy samochód w tej cenie. Uwagi mam tylko do skrzyni i niezbyt dużego bagażnika (220l).
~Kamil Niezadowolony
Chevrolet Aveo T200
za tę cenę nie można się spodziewać żadnych rewelacji... doskonałe hamulce i cicha praca silnika to niewątpliwie plusy, ale zużycie paliwa i koszty związane z eksploatacją czyli części i mechanika zabójczo drogie, serwisanci niemili i wiecznie robią wielką łachę, że sie u nich pojawia klient. Traktują cię tak jak w urzędzie skarbowym albo ZUSie. I to dlatego nie polecam tego samochodu
2,3
TEN SAMOCHÓD I SERVIS ODEBRAŁ MNIE ORAZ RODZINIE SPORO ZDROWIA