Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T200 Sedan

Silnik 1.4 i 83KM 61kW
Rok produkcji 2004
Chevrolet Aveo T200 Sedan 1.4 i 83KM 61kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : nietpliwie dobre
za tę cenę nie można się spodziewać żadnych rewelacji... doskonałe hamulce i cicha praca silnika to niewątpliwie plusy, ale zużycie paliwa i koszty związane z eksploatacją czyli części i mechanika zabójczo drogie, serwisanci niemili i wiecznie robią wielką łachę, że sie u nich pojawia klient. Traktują cię tak jak w urzędzie skarbowym albo ZUSie. I to dlatego nie polecam tego samochodu
Silnik cichutki, nie mam nic do zarzucenia, nawet niezłe osiągi, całkiem niezłe przyspieszenie
troche czuć jak się wbija biegi, pod ręką czuć przekładnie, ale raczej ok i tak powinno być bo mam ten samochód od nowości
nie powstydziłoby się nie jedno auto
przciętnie a nawet średnio na 3+, słupki zasłaniają widoczność z przodu a wlasciwie to ją ograniczają, dosyć duży kąt martwy z lewej i kilka razy bym miał do roboty blacharke
jak za tę cenę to ok
z tyłu parują i nic z tym nie mozna zrobić co jest niekomfortowe dla pasażerów
jak dla mnie to jeden z większych plusów tego auta, wygodne siedzenia, dużo miejsca zrówno z przodu jak i z tyłu, tylna kanapa rewelka, jak siadasz to odrazu oczy się zamykają, jestem mile zaskocznoy, sporo miejsca na nogi
żadnych zastrzeżeń
straszliwie paliwożerny, 10l w mieście to normalka, w trasie niewiele mniej, naprwy drogie, wysokie ceny przeglądów, niemiła obsługa, części z rzemiosła nigdzie nie mozna znależć, w ASO pod byle pretekstem ządają opłat, a jeśli coś wymaga naprawy gwarancyjnej to za wszelką cenę próbują wmówić że to kwestia złego uzytkowania samochodu, ok 400 km robiłem na baku,
może być jednak lepiej kupić starsze auto w wersji+ niż pakować się w golasa ze średnią reputacją

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 83KM 61kW [l/100km]

8,6