Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T250 Sedan

rq, 9 lat temu
Silnik 1.2 i 72KM 53kW
Rok produkcji 2006
Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : 1,2 szału nie robi jeśli chodzi o przyspieszenie ale jeżdżąc z prędkościami 120 - 140 całkiem przyzwoicie się prowadzi, dobre auto na trasy praca dom
Całokształt wypada dobrze - auto kupione w celu dojazdow do pracy mialo byc ekonomiczne i niezawaodne - takie jest
Silnik nigdy mnie nie zawiódł nie odpalił tylko gdy kuny zasmakowały w przewodach do świec ale tylko raz im się to udało
biegi wchodzą bez problemów, jeśli chodzi o zestrojenie z silnikiem to jak na 1150 cm3 to wycisnęli dużo
Szału nie ma ale kupując auto z tego segmentu było to wiadome od początku wiec na nic więcej się nie nastawiałem - miał być tani w eksploatacji
siedzi się raczej wysoko, niektorzy powiedza ze przekadzaja im słupki boczne są szerokie ale nie jest to czołg, jeździłem nissanem qq, skodą octavia, toyotą corolla i chevy wypada dobrze
Osoby raczej wysokie mogą odczuwać dyskomfort podczas prowadzenia ze względu na brak regulacji wysokości fotela kierowcy
auto nagrzewa się szybko w zimie,w moim modelu brak klimy wiec oceniam to co mam
4 osoby spokojnie się tym autem przejadą można jeszcze wcisnąć 1 fotelik dla dziecka i cala 5 może jechać, auto raczej do dystansów < 200 km
silnik cichy ale słychać opony i zawieszenie wiec całość wypada przeciętnie
8 litrów gazu przy "dynamicznej" (jak na 1,2 ) jeździe, większa część tras po obwodnicy (120 km/h) o to w tym chodziło aby było tanio w eksploatacji i naprawach (na szczęście poważnych tematów nie było)
Zakup był wynikiem arkusza kalkulacyjnego, który pokazał przewidywane koszty po kilku latach eksploatacji - nie pomyliłem się wiele
czujnik abs lewy przód - bardziej wynik stanu dróg niż jakości auta, zawiesił się pływak w zbiorniku gazu (wymiana pływaka), po 7 latach padł akumulator, klocki ham fabryczne wytrzymały 50 000 km teraz wrzucone lepsze i śmiga jak złoto
brak, auto nie zawiodło

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 72KM 53kW [l/100km]