Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d

Paweł K, 7 lat temu
Rok produkcji 2012
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW od 2011 - Oceń swoje auto
Auto zakupiłem w salonie , wersja LT+ (cena 41000) to co posiada w wyposażeniu za tą cenę przewyższa standardy i ceny dzisiejszych propozycji dealerów . tak więc drodzy dealerzy brak szacunku do klienta oferując to co ja mam w wyposażeniu za 30 tys wiecej ...
przypominam auto od 4 lat z salonu . Praca silnika bez zarzutów baaardzo kulturalna cichuteńka przy katowaniu czasem małego 1.2 w benzynie. nic nie robiłem przy nim i nie zanosi się długo na jakiekolwiek ingerencje..
elegancko , gładko i płynnie biegi wchodzą na swoje miejsce. mega pozytywna przekładnia i do spokojnej jazdy i do sportowego zwinnego pozostawienia w tyle innych uczestników na ulicy
kontrola trakcji , doskonałe rozłożenia siły ciezkosci , wpomaganie komputerowe przy poslizgach i naglych hamowaniach . JESTEM PEWNY ,ZE JA I RODZINA JESTEŚMY BEZPIECZNI :)
widoczność jest bardzo dobra , zadne słupki z przodu , boczne nie przeszkadzaja . duze lusterka boczne .
tu tylko jedna gwiazdka w dół ze wzgledu na ciut słabsze wyciszenie autka które przenosi ryk silnika powyzej 4 tys obr na min , jednak przy spokojnej jezdzie slychac tylko delikatny szum opon i wentylatorek na "2" ustawiony .kształty Aveo w hatchback to rarytas dla oka, ten przód - te reflektory , do dzis zakochuje sie co jakis czas na nowo w mojej czarnej w metaliku strzale :) opływowa budowa co
wentylacja (tu odparowywanie) czasem bywa uciążliwe choć nie zawsze, szybko sie nagrzewa. klimatyzacja daje rade . nalezy dodać , że moja wesja ma podgrzewane lusterka boczne wiec dodatkowe udogodnienie w zimie.
lubie siedziec szeroko ale na podlokietniku i calkiem spora osoba towarzyszaca obok znajdzie miejsce na spoczynek lokcia :) jak z tyłu ? przyzwoicie jak na małe auto choc kto ma zamiar marudzic ten po prostu ze mna nie jedzie :)
juz pisałem wyzej
koszty utrzymania ? od 4 lat jezdzone , 70tys na liczniku i tylko drazek stabilizacjyjny wymieniony za 50 zl. aha no i poma chlodnicy do wymiany byla ale to po zdezeniu moglo wyjsc. , ktore bylo rok wczesniej . Puki co tylko tankuje i jezdze
Auto z salonu 2012-2017 prawie 5 lat jezdzenia, wyposazenie baaardzo bogate (porownywalne do dzisiejszych gdzie trzeba sporo doplacac) za 41000 zl ... REWELACJA ! :)
Wszystko sie kiedyś zepsuje czy skonczy . Nie ma co dodawac takich ******* do minusów bo to by znaczylo , ze ktos nie potrafi docenic tego popisowego , wienczącego kariere Chevroleta w Europie modelu.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 86KM 63kW [l/100km]