Oceny Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d

~Stanisław S.
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Chevrolet Aveo T300
Samochód z bardzo dobrym wyposażeniem za nieduże pieniądze. Samochód segmentu B za mniejsze pieniądze niż samochody segmentu A. Za 35 000 Pln mam nowy samochód z 3 letnią gwarancją el.szyby, tempomat , central zamek, 6 poduszek powietrznych , radio z 4 głośnikami, ESP, Hill Start Assist ( asystent ruszania pod górę) dzieloną tylną kanapę itp. Jest najbezpieczniejszym samochodem wg NCAP w swoim segmencie w 2011 roku. W sprzedaży aut w roku...
~sebastian
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Chevrolet Aveo T300
Pierwsze co to ludzie niech przestaną dodawać komentarze że samochód jest paliwożerny skoro dopiero co zdążyli odebrać go z salonu i przejechać nim raptem 500 lub 1000km. Każdy samochód gdy jest nowy musi się dotrzeć!!! O spalaniu możemy mówić dopiero po kilku tys przejechanych kilometrów. Autko bardzo atrakcyjne i orginalne. Wzbudza ciekawość wśród przechodniów i innych kierowców. Silnik pasuje do tego samochodu, ale liczyłem na 1.4 turbo...
~Paweł K
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Chevrolet Aveo T300
Auto zakupiłem w salonie , wersja LT+ (cena 41000) to co posiada w wyposażeniu za tą cenę przewyższa standardy i ceny dzisiejszych propozycji dealerów . tak więc drodzy dealerzy brak szacunku do klienta oferując to co ja mam w wyposażeniu za 30 tys wiecej ...
~morkaniv
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Chevrolet Aveo T300
Fajny silnik, genialny wygląd, dobre wyposażenie w niskiej cenie, bardzo dobra cena. Wady to potwornie plastikowe wnętrze (same twarde plastiki oraz kiepskie wyciszenie. Bagażnik całkiem pojemny jak na tą klasę.
~jordan
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Chevrolet Aveo T300
Małe pojemne autko dokonałe na dojazdy do pracy ok 20km w jedną strone, jednak i na trasy rzędu 600km doskonale się sprawdza Doskonałe wyposażenie jak na klase auta dla mnie wybór był oczywisty choć brałem pod uwagę również corse diesel
~ŁukaszK
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Chevrolet Aveo T300
Świetne auto segmentu B. Mimo marki o wciąż nie najwyższej renomie w niczym nie odstaje od czołówki segmentu, przy znacznie lepszej cenie. Z silnikiem diesla wystarczająco mocne i zarazem oszczędne. Jeżeli ktoś nie potrzebuje większego samochodu, to Aveo będzie bardzo dobrym wyborem.
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Chevrolet Aveo T300
Bardzo dobre auto do jazdy miejskiej wręcz idealne:)Sprawdzi się również podczas wyjazdów dla małej rodziny:) Pali dokładnie tyle ile powinien palić samochód z tym silnikiem, bardzo duży komfort jazdy nawet na naszych dziurawych drogach, bogate wyposażenie w wersji LT+ przy korzystnej cenie, dużo miejsca w środku, przyjemne prowadzenie, duży dwu poziomowy bagażnik. Polecam bardzo:)
~Maciek
Chevrolet Aveo T300
Moim zdaniem auto bardzo udane pod względem wyglądu z zewnątrz jak i wnętrza-bardzo nowoczesne. Silnik starej konstrukcji Opla, znany z Asrty, rozrząd na łańcuszku, więc raczej niezawodny. Przy dosyć intensywnym użytkowaniu (ok. 2700 km/miesiąc) nie mam żadnych negatywnych uwag do tego auta. POLECAM
~Incognito
Chevrolet Aveo T300
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
~Balu
Chevrolet Aveo T300
Jestem bardzo miło zaskoczony, autko warte ceny, płyta podłogowa jest współdzielona z Oplem Mokką i nowym Oplem Corsą który dopiero pojawi się na rynku. Chevrolet powinien zmienić nazwę, bo Aveo kojarzy się z autkiem produkowanym na Żeraniu (Daewoo Kolos), a nowe Aveo nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem.
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d