Oceny Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d

Najnowsze oceny Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d

~Stanisław S.
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Chevrolet Aveo T300
Samochód z bardzo dobrym wyposażeniem za nieduże pieniądze. Samochód segmentu B za mniejsze pieniądze niż samochody segmentu A. Za 35 000 Pln mam nowy samochód z 3 letnią gwarancją el.szyby, tempomat , central zamek, 6 poduszek powietrznych , radio z 4 głośnikami, ESP, Hill Start Assist ( asystent ruszania pod górę) dzieloną tylną kanapę itp. Jest najbezpieczniejszym samochodem wg NCAP w swoim segmencie w 2011 roku. W sprzedaży aut w roku...
~sebastian
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Chevrolet Aveo T300
Pierwsze co to ludzie niech przestaną dodawać komentarze że samochód jest paliwożerny skoro dopiero co zdążyli odebrać go z salonu i przejechać nim raptem 500 lub 1000km. Każdy samochód gdy jest nowy musi się dotrzeć!!! O spalaniu możemy mówić dopiero po kilku tys przejechanych kilometrów. Autko bardzo atrakcyjne i orginalne. Wzbudza ciekawość wśród przechodniów i innych kierowców. Silnik pasuje do tego samochodu, ale liczyłem na 1.4 turbo...
~Michał
Chevrolet Aveo T300
Miałem do tej pory 2 samochody: służbowy Opel Astra K Diesel 110KM Hatchback oraz prywatnie Chevroleta Aveo. Aveo to bardzo wygodny, zgrabny samochód. Sądzę że w segmencie B ma świetny stosunek jakości do ceny. Najbardziej po rozstaniu z Oplem brakuje mi 6 biegu.
~Paweł K
Chevrolet Aveo T300
Auto zakupiłem w salonie , wersja LT+ (cena 41000) to co posiada w wyposażeniu za tą cenę przewyższa standardy i ceny dzisiejszych propozycji dealerów . tak więc drodzy dealerzy brak szacunku do klienta oferując to co ja mam w wyposażeniu za 30 tys wiecej ...
~morkaniv
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Chevrolet Aveo T300
Fajny silnik, genialny wygląd, dobre wyposażenie w niskiej cenie, bardzo dobra cena. Wady to potwornie plastikowe wnętrze (same twarde plastiki oraz kiepskie wyciszenie. Bagażnik całkiem pojemny jak na tą klasę.
~jordan
Hatchback 5d 1.3D 75KM 55kW
Chevrolet Aveo T300
Małe pojemne autko dokonałe na dojazdy do pracy ok 20km w jedną strone, jednak i na trasy rzędu 600km doskonale się sprawdza Doskonałe wyposażenie jak na klase auta dla mnie wybór był oczywisty choć brałem pod uwagę również corse diesel
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d
5,7
8,1
8,2
~ŁukaszK
Hatchback 5d 1.3D 95KM 70kW
Chevrolet Aveo T300
Świetne auto segmentu B. Mimo marki o wciąż nie najwyższej renomie w niczym nie odstaje od czołówki segmentu, przy znacznie lepszej cenie. Z silnikiem diesla wystarczająco mocne i zarazem oszczędne. Jeżeli ktoś nie potrzebuje większego samochodu, to Aveo będzie bardzo dobrym wyborem.
~Marcin
Chevrolet Aveo T300
Bardzo dobre auto do jazdy miejskiej wręcz idealne:)Sprawdzi się również podczas wyjazdów dla małej rodziny:) Pali dokładnie tyle ile powinien palić samochód z tym silnikiem, bardzo duży komfort jazdy nawet na naszych dziurawych drogach, bogate wyposażenie w wersji LT+ przy korzystnej cenie, dużo miejsca w środku, przyjemne prowadzenie, duży dwu poziomowy bagażnik. Polecam bardzo:)
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Chevrolet Aveo T300
Moim zdaniem auto bardzo udane pod względem wyglądu z zewnątrz jak i wnętrza-bardzo nowoczesne. Silnik starej konstrukcji Opla, znany z Asrty, rozrząd na łańcuszku, więc raczej niezawodny. Przy dosyć intensywnym użytkowaniu (ok. 2700 km/miesiąc) nie mam żadnych negatywnych uwag do tego auta. POLECAM
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Chevrolet Aveo T300
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
Chevrolet Aveo T300 Hatchback 5d