Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T300 Sedan

tomow, 10 lat temu
Rok produkcji 2013
Chevrolet Aveo T300 Sedan 1.2 86KM 63kW od 2011 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Bardzo przyjemne odczucia w trakcie jazdy. Nie spodziewałem się, że tak się do niego przywiąże. Nie potrafię jeździć niczym innym. Po dotarciu sprawdziłem osiągi i jest lepiej niż piszą w książkach... Stabilne zawieszenie, żadnych innych problemów.
Dosyć elastyczny, jak na swoją moc. Ambitnie wyciąga moc na wyższych obrotach. Brak jakichkolwiek problemów, co więcej spalanie w kolejnych cyklach co raz niższe. Chyba zaczynamy się powoli rozumieć.
Ułatwia, a nie utrudnia jazdę, jak to jest w przypadku wielu samochodów utrudnia. Doskonała "czwórka". Większość jakiejkolwiek trasy pokonuje na najwyższym biegu, bo jest on bardzo elastyczny.
Żadnych problemów. Skręca, na dziurach trochę trzęsie, ale jest to auto tego typu.
Obawiałem się tego, bo wszyscy pisali o dużej belce. Nic z tego. Widzi się wszystko i dobrze. Pomagają duże lusterka.
Sam nie mogłem uwierzyć, jak okazało się, że jedną ręką mogę jechać przez 200 km autostrady. Wszystko dostępne i na wyciągnięcie ręki.
Szybko się zagrzewa, ważne jest to zwłaszcza teraz, w okresie zimowym. Klimatyzacji jeszcze nie zdążyłem sprawdzić.
Jest naprawdę dużo miejsca, nawet dla 5 osób, choć muszą być one co najwyżej średnich rozmiarów.
Tu jest tylko "dobrze". Głośny szum dobiega zwłaszcza z tyłu. Wiem, że to wina opon, ale powinni się tutaj bardziej postarać.
Na razie jest super. Spalanie co raz niższe. Brak innych wydatków.
Tutaj jest największy plus we wszystkich kategoriach. Za 40 tysięcy mam samochód, który jest najbezpieczniejszy w swojej klasie, ekonomiczny i niezwykle elegancki.
Brak czegokolwiek
Brak czegokolwiek.