Oceny Chevrolet Cavalier – wybierz generację

Najnowsze oceny Chevrolet Cavalier

Kombi 2.8 132KM 97kW
Chevrolet Cavalier II
Moje auto konczy w tym roku20 lat-w tym 11 przepracowalo jako taxi-dziś wymaga poprawek blacharskich o których wspomniałem wczesniej,miało jedną awarię skrz.biegow-zatarło się łożysko napędu pompy oleju,oraz udalo mi się popsuć przeguby-chcialem być lepszy od Hołka.
~admin[at]wariaci.org_WYTNIJ_TO
Sedan 2.2 i 117KM 86kW
Chevrolet Cavalier III
Bardzo dobrze mi sie jezdzi, jedyny problem byl z pompa paliwa, ale na forach jest to temat czesto poruszany. mam zmieniony kolektor, wydech, wtrysk podtlenku azotu. Szykuje sie na turbine :) Auto wyglada rewelacyjnie i niezle jezdzi
~Michał 30l
Cabrio 2.2 112KM 82kW
Chevrolet Cavalier II
jestem zadowolony i myśle o poważniejszym dopracowaniu tego autka. szkoda że to całkowity golas, nawet szyby na korbe :) . pytanie ogólne: od jakiego europejskiego auta pasuje zawieszenie? chętnie kupie jakieś cześci wnętrza 505 710 573
~Krzysztof lat 30.
Sedan 2.2 96KM 71kW
Chevrolet Cavalier II
Jak na samochód 14-to letni... ma skorodowane progi, wymiany płynów i drobnych elementów konieczne. Np. ostatnio padł tłumik. Że rzecz dzieje się w USA stan Illinois i Wisconsin, te koszty drobnych napraw są naprawdę niewielkie... zobaczymy za rok-dwa??? (samochód w moim posiadaniu 8 mies.). Ogólnie przy niskim koszcie zakupu, brak opłat auto-casco (w tzw. drugą stronę) i problemów ze złodziejami stawia to auto jako tani i w średniokomfortowy...
[email protected]:FM
Coupe 2.2 122KM 90kW
Chevrolet Cavalier III
Witam uszkodzil mi sie rozrzad i sprzedaje wszystkie czesci z tego modelu.Möj email [email protected] gg 15824979 Zapraszam. (Silnik)
~Lukasz Hrabski
Sedan 2.2 i 122KM 90kW
Chevrolet Cavalier III
Silnik pracuje przyzwoicie, ale ze wzgledu na przebieg brakuje mu paru konikow. (Silnik)
~emigrant
Sedan 2.2 96KM 71kW