Ocena kierowcy - Chevrolet Corvette C6 Coupe

L, 6 miesięcy temu
Silnik 6.0 i V8 405KM 298kW
Rok produkcji 2007
Chevrolet Corvette C6 Coupe 6.0 i V8 405KM 298kW 2004-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Wydawałoby się, ze będzie to auto tylko na prosta drogę, a okazuje się, ze można użytkować auto jak kazde inne coupé, hatchack czy sedan (autostrada, miasto, uliczki). Jest wygodnie i auto daje sobie radę.
Inne : Na ta porę nic.
Jak na ten rocznik to auto wyglada rewelacyjnie. Zrobiłem pare poprawek odświeżających i auto wyglada espektakularnie.
Silnik bardzo dobry. Dodałem supercharger i auto jest teraz piekielnie szybkie. Dźwięk silnika rewelacja i po zmodyfikowaniu wydechu jest jeszcze lepiej.
Taka skrzynia w Porsche to trzebaby dać jedna gwiazdkę, w przypadku Corvette - 5. Mysle, ze tak musi być w przypadku C6, wiadomo wtedy w jakim aucie się siedzi. Z drugiej strony nie jest zle.
Jeździ się na prawdę bardzo dobrze po autostradzie, na mieście. Można auto używać na codzień bez problemu.
Wszystko bardzo dobrze, nie mam zastrzeżeń. Dodałem body kit żeby było bardziej agresywnie.
Nie jest złe mając na uwadze jakie to auto. Ogólnie z widocznością nie ma problemu.
No jest trochę kiepska jakość wykonania, jednak obszylem deskę skóra, zmieniłem kierownice i pare innych drobiazgów i nie jest źle.
Mieszkam za granica gdzie cały rok jest bardzo gorąco. Daje radę, żeby się nie pocić, ale mogłoby być lepiej.
Jest na prawdę super i wygodnie. Wkoncu amerykańskie auto. Nie czuć się jak w sportowym aucie, ale za to możemy go używać na codzień bez męczenia się.
To jest Corvette. Musi być głośno. Jest cicho jak jedziemy spokojnie, wciskamy gaz i szok.
Jest bardzo dobrze. Części nie są drogie, auto tez nie psuje się często.
Rewelacja. Jest niesamowicie, auto warte zakupu jeżeli chcemy fajnie wyglądające z zewnątrz auto i szybkie.
Drobiazgi to na prawdę drobiazgi. Można kupić auto tanie w zakupie co będzie bardzo drogie w utrzymaniu. Tu mamy auto tanie w zakupie i tanie w utrzymaniu. Jest na prawdę bardzo bardzo dobrze. Nic tylko robić przeglądy na czas i w drogę. Łatwo tez jest dostać części i nie trzeba czekać tygodniami jak to jest w przypadku niektórych marek aut.
Do tej pory nic. Mam nadzieje, ze tak zostanie. Nie było poważniejszej usterki.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 6.0 i V8 405KM 298kW [l/100km]

14,0