Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Hatchback 5d

qharon, 10 lat temu
Silnik 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Rok produkcji 2012
Chevrolet Cruze Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW 2011-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik mimo, że czasem na wyższych obrotach potrafi być słyszalny to nie jest to coś co przeszkadza, wręcz przeciwnie to miły niski lekko amerykański bulgot. Dynamiczny, dość ekonomiczny po mieście , na trasie za to można uzyskać rewelacyjne wyniki spalania. Dodatkowo przy wyprzedzaniu CRUZE pokazuje charakter, ładnie się wkręca na obroty i dobrze wykorzystuje swoją moc.
Piękne auto, na pewno godne polecenia, na pewno ładniejsze od astry IV i wcale nie gorzej wykonane, chevrolet w końcu oderwał się od tego dziwnego myślenia po \"koreańsku\" i wrócił do korzeni! brawo!
precyzyjna, krótkie skoki, bardzo przyjemna
dość sztywny, lekko podsportowiony, jednocześnie komfortowy na trasy.
ogólnie jest dobrze, poza widocznością na boki w kierunku tyłu auta tu trzeba uważać bo słupek boczny potrafi dużo przysłonić.
auto bardzo ergonomiczne, nowoczesne i miłe w użytkowaniu. Lekko statek kosmiczny ale o miłym przystępnym wnętrzu.
bez zarzutu. nagrzewa się szybko, odparowanie klasa.
Jak na tą klasę jest przesadnie wielki, auto ma rozmiary praktycznie przedostatniego passata.
tak jak pisałem wyżej silnik potrafi być delikatnie słyszalny - ale to akurat bardzo miłe.
mój styl jazdy jest bardzo ekonomiczny, znajomi twierdzą wręcz że niejednokrotnie przeginam z delikatnym i dość wolnym poruszaniem się po mieście ma to jednak swoje plusy mój CRUZ w obszarze zabudowanym pali mi około 7,3 litra na trasie 5,2.
za tą kase .. to co otrzymałem przyćmiło wszystkie moje nowe auta do tej pory.
Mam niski przebieg wiec mało jeszcze mogę powiedzieć , na razie super, inni użytkownicy , dużo czytałem na forum w USA są bardzo zadowoleni.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V DOHC 124KM 91kW [l/100km]

6,4