Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze

~Marcin
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Chevrolet Cruze I
Bądźmy szczerzy- fajny kompakt w niskiej cenie. Dobrze wyposażony. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo przypomina Opla :). W koncu General Motors. Uważam, że Cruze odmieni wizerunek marki. W końcu bardziej przypomina astrę niż lacceti. Oby wizyty w serwisie ograniczały się do planowanych.
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Chevrolet Cruze I
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~Paweł Wróblewski
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Chevrolet Cruze I
Bardzo komfortowa i cicha jazda. Można ostro, można ekonomicznie, zwłaszcza po założeniu LPG.
~DrMASH
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Chevrolet Cruze I
Świetne auto w bardzo rozsądnej cenie. Auto ma 3 lata gwarancji oraz 3 lata Chevrolet Assistance (taka gwarancja mobilności), czyli przez 3 lata nic mnie nie obchodzi, nawet jak złapię gumę.
~ADAMG
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Chevrolet Cruze I
Za całokształt daję ocenę dobrą. Gdyby nie to spalanie to pewnie byłoby doskonale bo za taką cenę nie dostaniesz nigdzie wbudowanej nawigacji i kamery cofania ;)Materiały użyte do wykończenia wnętrza też nie są najgorszej jakości nawet powiem że bardzo miło się zaskoczyłem.
~Leszek 1973
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Chevrolet Cruze I
Niedoceniany samochód w tej klasie z tym silnikiem praktycznie bezkonkurencyjny. Wydaje się dużo większy niż jest w rzeczywistości i zwraca uwagę. Troszkę brak mi możliwości dokupienia do niego ksenonów bo wówczas, przynajmniej dla mnie, byłby praktycznie kompletny- oczywiście w tej cenie.
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Chevrolet Cruze I
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.
~kenet
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Chevrolet Cruze I
Samochód jak na swoją cenę z wyprzedaży rocznika 2012 bardzo dobry posiadam od nowości drobne zastrzeżenia co do detali we wnętrzu wersja LT+

Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze

7,1
8,0
11,1
11,0
~Damian
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Chevrolet Cruze I
Samochód dość dobrze spasowany, przyjemny w prowadzeniu, w porównaniu do astry bardziej przestronny, dość dynamiczny z umiarkowanym apetytem na paliwo (w zależności od ciężkości nogi kierowcy).
~Stefan
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Chevrolet Cruze I
Gdyby auto było Oplem Cruze byłoby lepiej postrzegane. Znaczek czyni cuda. Duży wygodny z kopem.
Chevrolet Cruze

AUTOCENTRUM.PL S.A.