Ocena kierowcy - Chevrolet Cruze Hatchback 5d

tomek, 10 lat temu
Silnik 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Rok produkcji 2013
Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Ładny samochód z mocnym silnikem choć troche dużo palacym,przestronne wnetrze coć tandetne plastiki i tapicerka.Patrząc na rankingi i opinie ekspertów polecam potraktować je z przymrużeniem oka,porównuja Cruza z Astrą a to całkiem dwa światy
dynamiczny niezle przyspieszenie ,cicha praca,dał bym 5,gdyby nie spalanie fabryka podaje mocno zaklamane dane,mi normalnie delikatnie pali 6.3,a jak go pocisnołem w Niemczech 160 to 7.2,i tu na tle golfa 1.9TDI żony słabiutko ten 6.2 bierze,a poprzednio miałem Alhambre 1.9 TDI 130KM ten 7.5 palił przy 160km/h tak że troche dużo pali moim zdaniem,tak żejak komu szkoda ropy to nie polecam
Auto ma 8000tyś skrzynia pracuje cicho ale zmiana biegów przychodzi opornie licze że sie dotrze bo na razie mnie to troche rozczarowuje
Ogólnie nie jest żle ładnie wybiera nieruwności w srodku nic nie sluchać ale do tego silnika troche za mięki jak szybko pojedziesz w zakrętach to troche strach ,no i te amorki czuje się jakby się jechało na kanapie porażka
Do przodu super do tyłu średnio przez lewe ramie tragedia nie widać auta jadacego w martwym punkcie no i brak martwego punktu w lusterkach
wszystko pod ręką wygodne fotele duzo miejsca z przodu,tylko plastiki kolą w oczy taniochą i łatwo się rysują
wentylacjia cieniutko paruje mi ciagle przednia szyba tylko ful nawiew na szybe załatwia sprawe,lecz po chwili znów zaparowana szyba i tak sie bawie przyciskiem,za to klima super daje rade nawet przy +35
Wygodna pozycjia za kierownicą dobre fotele dużo miejsca z przodu a i z tyłu nie jest żle,wcześniej jezdziłem Alhambrą wiec jej nic nie dorówna jesli chodzi o przestrzeń i komfort
nic nie stuks nic nie puka,nic z zawieszenia nie dociera do moich uszu,a i silnik mimoże ropniak cich pracuje
minimalnie 6.3przy 50-100km/h.na autostradzie przy140- 160km/h 7.2na trasie Kraków-Den Haag (holandia).do fabrycznych danych zeby się zblirzyć trzeba by Cruza na lawecie wozić
Stosunek cena jakość 3,myśle że z perspektywy czasu drugi raz bym go nie kupił,rozczarowałem sie troche paliwozernym silnikiem,i tandetnymi materiałami wnetrza za 71 tys zł.raczej wybrał bym Hyundaia lub Kia lub ewentualnie Golfa polecam sie zastanowić
Narazie piątka ale auto jest nowe się zobaczy
Też piatka

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW [l/100km]