Ocena kierowcy - Chevrolet Epica

Piotras, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Chevrolet Epica 2.0 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Silnik diesel + automat + wersja LT wyposażenia - idealna kombinacja
Układ hamulcowy : Słabe tarcze
Super, polecam
Diesel, rewelacja: spalanie od 5 do 11 litrów. Średnio minimlanie w trasie 5,5-6 litrów. Dynamicznie trasa, autostrada opór gaz - 11 litrów. Normalna jazda miasto 7,8 litra. trasa 7. Silnik cichy, jedynie po rozruchu na zimno w garazu trochę klepie. Zero brania oleju.
Polecam automat 6 biegowy z tiptorinkiem. Idealne połaczenie.
To obok układu hamulcowego słabsza strona. Komfort wzorowy, cicho pracuje na równych drogach, ale zakręty jak na titanicu. Miękko jest, co daje super komfort.
Jak to w sedanie 4,8 metra słabo. Dobrze że są czujniki prakowania i kamera cofania (opcja).
Daję doskonale, bo auto jest kompletnie bezawaryjne, mało pali. Przeglądy co 15 tyś, to minus. Koszt serwisu w dieslu potęguje spora ilość oleju silnikowego. Serwisy są do bani za kompetencję.
Brak uwag, dobry standard. Klima super działa, Grzane fotele w zimę lub w poranki nieocenione - ideał.
Super - chyba tylko żuk i superb są większe
Standard, nic nie zaskakuje, ale mogłoby być pewnie lepiej. Nowa e-klasa nie jest oszałamiająco lepsza.
Z uwagi na bezawaryjność to idealne auto. Diesel mało pali, nawet w automacie. Minusy, to przeglądy co 15 tyś i niekompetentnt serwis. ceny w serwisach wiadomo - drogo, ale z uwagi na małą popularność auta, polecam je.
Super, polecam - 50% ceny skody suberb czy passata.
IDEALNIE - 65 tyś, zero uwag. Mam dwa takie auta.
Jak wyżej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 150KM 110kW [l/100km]