Oceny Chevrolet Epica

Oceny Chevrolet Epica– wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Epica

~Piotr EM
Chevrolet Epica I
Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest \"jednym z dziesięciu\"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.
~expert791@gmail.com
Chevrolet Epica I
Ogólnie samochód bardzo mi przypadł do gustu, jest cichy, dobrze się prowadzi, nie spala dużo, dobrze tłumi nierówności. Mogę z czystym sumieniem polecić.
~shelton
Chevrolet Epica I
Auto od wielu lat niezawodne, w dodatku dobrze wyposażone.
Chevrolet Epica I
gdyby serwis był bardziej kompetentny i nie podchodził do klienta z chevroletem jak do żebraka (w porównaniu z oplem) to było by ok, SERWISY SĄ DO BANI (przynajmniej w Poznaniu)
~Przemek
Chevrolet Epica I
Fajne autko, szkoda, że karoseria zaczyna korodować po tak krótkim okresie eksploatacji. Mógłby też nie bujać się tak na zakrętach.
~aldol
Sedan 2.5 24v 156KM 115kW
Chevrolet Epica I
Jestem pozytywnie zaskoczony - ilość miejsca, wyposażenie, cena, wygląd.
~Andrzej_W
Chevrolet Epica I
Samochód nie do zajechania. Przez 60 tys. mojego użytkowania (wcześniej miał 80 tys.) wymieniałem tylko żarówki. Po tym przebiegu przyszedł czas na klocki i tarcze. Często spotykam się z opinią w internecie że to auto dla emeryta i muł. Prawdopodobnie opinie te pochodzą od osób które nigdy nawet nie widziały tego samochodu lub kupiły go z przebiegiem (167tys. + 400tys. gratis). Moim zdaniem w porównaniu do Passata 2.0 to rakieta.
~fourtroy
Chevrolet Epica I
Ogólnie kupił bym drugie takie auto gdyby była potrzeba.
~Forest44
Chevrolet Epica I
W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.
~zbyszekwieckowski@wp.pl
Chevrolet Epica I
jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).
Chevrolet Epica