Oceny Chevrolet Epica

Oceny Chevrolet Epica – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Epica

~Andrzej_W
Chevrolet Epica
Samochód nie do zajechania. Przez 60 tys. mojego użytkowania (wcześniej miał 80 tys.) wymieniałem tylko żarówki. Po tym przebiegu przyszedł czas na klocki i tarcze. Często spotykam się z opinią w internecie że to auto dla emeryta i muł. Prawdopodobnie opinie te pochodzą od osób które nigdy nawet nie widziały tego samochodu lub kupiły go z przebiegiem (167tys. + 400tys. gratis). Moim zdaniem w porównaniu do Passata 2.0 to rakieta.
~jur1
Chevrolet Epica
w/g mnie samochod stanowczo niedoceniany, wydumane opinie ludzi,ktorzy nigdy nie jezdzili tym samochodem stanowczo dobry samochod dziwi duza strata na wartosci gdyby byl niemiecki to bylby doceniony/taka mentalnosc/
Chevrolet Epica
Niezawodność, stosunkowo nickie zużycie paliwa i możliwość tańszego serwisowania auta nie w ASO, dyskretna elegancja i ciekawość innych kierowców, wysoki komfort, rewelacjnie niska cena zakupu jak na takie auto, to mega atuty. Wizualna jakość wnętrza, i słabej jakości precyzja zawieszenia, i układu kierowniczego, oraz nie najmocniejsze hamulce, to minusy.
~Akluko
Chevrolet Epica
Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.
~Forest44
Chevrolet Epica
W porównaniu do Passata kombi mały (niewystarczający) bagażnik. Dużo niedopracowanych detali. Na kluczyk treba mieć plecak (duży nie składa się). Brak czujek ruchu w kabinie podpiętych pod alarm. Skóra bardzo twarda. Głośne zawieszenie. BRAK W BAGAŻNIKU SCHOWKÓW UCHWYTÓW, BRAK MOŻLIWOŚCI STABILIZACJI BAGAŻU. Niska cena za mlode autko majace dosyć dobre wyposażnie.
~Kali
Chevrolet Epica
Bardzo fajny samochód doskonale wygląda i wzbudza zainteresowanie na ulicy.Wady :głośne zawieszenie czasami wkurzające ale gdyby nie dziury w drogach było by OK.Złe umieszczenie zegara wlaściwie nie wiadomo dla kogo,Nieczytelny wyświetlacz radia.Często rozprogramowuje się lewa szyba kierowcy,przestaje działać automatyka ,dlatego nauczyłem sie sam ją programować i jest OK.
~Piotr EM
Chevrolet Epica
Za niecałe 70.000 PLN (rocznik 2008) trudno o fajniejsze auto.Jeździ ich bardzo mało. Szkoda, bo zasługuje na więcej chętnych.Dobrze, bo nie jest sieczką drogową nagminnie kupowanych marek.Na drodze nie jest \"jednym z dziesięciu\"(widocznych aut tej samej marki).Jest jak rodzynek w cieście.
Chevrolet Epica
jeżdżę Epicą cały rok i jestem zadowolony bo spełnia moje oczekiwania, jest dobrze wyposażona, ma dużo nowinek technicznych (czujniki deszczu,cofania,chowane lusterka boczne,klapa bagażnika otwierana na pilota,podgrzewane siedzenia,fotel kierowcy elektryka).
~byyyyyy
Chevrolet Epica
Auto zupełnie bezawaryjne. Trwałe zawieszenie. Lać paliwo, zmieniać olej i jeździć. Wygodny i przestronny. Super Diesel.
~szakal2004
Chevrolet Epica
Ładnie się prezentuje. Nie mam napisu na klapie z nazwą modelu nawet mechanik nie wiedział co to za furą a więc oryginalność co bardzo sobie cenie :)