Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Hatchback

ENDRU62, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2006
Chevrolet Lacetti Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Mialem Lanosa.byl zbyt miekki.Lacetti jest o wiele twardsze i sztywniejsze co pozwala na dosc szybka jazde w zakretach.Nie jest to woz sporotowy...
Mialem stluczke tylnego zderzaka.najechano na mnie z tylu.Usluga szybka i bylem zadowolony z niej.Serwis w Chorzowie.
Max spalanie na miescie to 10 l.ale mialem od razu zamiar zalozyc gaz wiec nie bralem tego jako wada... Lanosem tez na gaz 7 lat wiec latwo bylo
Troszke czuc 1.2
dosc dobry jak na podrasowanego koreanczyka. Wkurza mnie iz duzo podaje sie go jako DAEWOO
Brak uwag.Jezdzilem fitem,polonezem,lada samara, oplami 2 kadety,lanos i teraz lacetti.
pozytywnie mozna odebrac wykorzystanie tego co dal producent
mile zaskoczenie
przy duzej predkosci dochodzi szum ktory jednak jest akceptowalny. Lanos byl o wiele gorszy
Kupujac wiedzialem ile moze palic wiec coz moge powiedziec; gdyby pali o 1 litr mniej byloby SUPER zalozylem gaz po 1 roku\\system sprawdzony i bezpieczny\\
Gdy kupowalem bylem zadowolony z ceny i charakteru samochodu.Zagladalem za nim od niespelna roku.... Super duzo miejsca przod i tyl.Moze troszeczke za maly bagaznik ale mi wystarcza.
Brak uwag. taka sama jak w Lanosie gdzie po 7 latach wymienilem tylko koncowke drazka.Przy odsprzedazy (7 lat) byly jeszcze oryginalne piora wycieraczek
Brak. Inni mowia,ze sa.Ja nie mam ich na razie. Mam w nim gaz od roku.Nie zauwazylem nic.Zrobilem przeglad gwarancyjny i ostatni.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]

6,6