Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Kombi

Silnik 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Rok produkcji 2008
Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzeń w środku
Układ elektryczny : przepalają się żarówki przednich lamp
Niestety, z jakichś powodów brak mu elastyczności podobnego silnika w lanosie. Może chodzi o jego dość dużą masę? Trzeba jednak zwracać uwagę jaki mamy bieg :/
Tu słabiutko. Jedynka i dwójka \"haczą\". Może mam zużytą skrzynię bo przebieg niemały, ale coś mi mówi, ze ten typ tak ma
Prowadzi się gładko, ani nie jest zbyt czuły ani zbyt oporny na działania kierowcy, w zakrętach przy rozsądnej prędkości dobrze trzyma się drogi
Wiadomo - mocno zabudowane kombi, wiec nie bezie widac jak w dużym fiacie :) ale ja nie mam problemów żeby sie połapać gdzie co i jak
funkcjonalnie rozłożone przyciski - jest dobrze
Szyby dobrze odparowują, mam klimę więc to pomaga dodatkowo. Ale bez klimy też ładnie się nagrzewa i odparowuje
no tutaj jest bosko. Masa miejsca - wydaje mi sie ze kosztem niezbyt wielkiej powierzchni bagażowej - ale dla mnie idealnie - słoznia nie wożę, kombi jest przede wszystkim aby przewieźć jeśli coś trzeba składając siedzenia. Bagażnik w wersji bez skąłdania wystarczający, a za to ile miejsca dla pasażerów i kierowcy. o długiej trasie nie czuje sie zadnego zmęczenia
no niestety - tu jest doś przeciętnie. Słychać ze jadę :)
Mam gaz więc nie płaczę, Ale na benzynie nie byłoby świetnie - żłopie gazu w warszawskich korkach ok. 14/100 - ale to w sumie jazda na czas a nie na odległość. W trasie jest już przyzwoicie - na 9 litrach gazu da się normalnie jechać bez hamowania nogi

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW [l/100km]

10,8