Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Kombi

Chevrolet kolor laguna , 13 lat temu
Silnik 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Lacetti Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Polecam za ta cene i wyposazenie to warto go kupic :)
Silniczek jest bardzo ciekawy zwłaszcza 1.8 . Kultura pacy na przyzwoitym poziomie , a na trasie potrafi zaskoczyć. Jest dynamiczny w koncu to 122 km i ponizej 10s do setki . W polaczeniu z gazem zapewnia dynamike i tania jazde , Polecam wszytkim tym ktorzy cenia sobie oszczędnosc ale lubia czasem szybciej ruszyc :)
dobra choc dlugie przelozenia to kwestia denerwujaca ale tylko na poacztku ,pozniej smiga sie na nie juz :)
dobrze troszke mieki na zakrety ale lepi sie drogi na przyzwoitym poziomie w koncu to autko rodzinne
dobra szyba duza i lusterka tez w miare
dobra
dobrze po deszczu trzeba odpalac kilmke bo paruja szyby co dowodzi o szczelonosci ukladu i wnetrza
bardzo dobrze
dobre
spalanie 10 l gazu benzyny nie sprawdzalem
Cena do jakosci jest dobra . Ptzynajmiej nie przeplacamy tutaj na dodatki ktore tu sa w standardzie wersji CDX.
Autko dobrze się sprawuje , czasem może zapalić sie któraś z kontolek ktora gaśnie po zgaszeniu i ponownym wlaczeniu silnika. Zarowki H7 dosc czesto wysiadaja ale jakies wady musi miec ten samohcod zreszta nie ma ideałów.:) Polecał bym raczej zakup porzadniejszych swiatełek . Polecam te kombi
W ostatnim czasie zepsuł mi sie czujnik ciśnienia oleju , ale za 16 zł w pierwszym lepszym sklepie dostałem go i samodzielnie wymienilem i jest ok. Powaznych usterek nie doświadczyłem , i odpukac byle tak dalej. Myśle że jesli o auto się dba i regularnie serwisuje to ono odwdzięcza sie tym samym .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW [l/100km]

10,5