Oceny Chevrolet Lumina – wybierz generację

Najnowsze oceny Chevrolet Lumina

~Arek
Chevrolet Lumina I
ogólnie auto jest super i nie zamieniłbym go na inne.Dałem za niego Mazdę 626 full z 1995 roku w.kanadyjska i nie żałuję.Ten pojazd mogę polecić każdemu kto lubi jeździć spokojnie i wygodnie razem z rodziną.
~Vooyeq vooyeq@o2.pl
APV 3.4 i V6 213KM 157kW
Chevrolet Lumina I
Za bardzo przyzwoite pieniądze ogromny samochód rodzinny, 7 osób podrózuje bez problemu, po wyjęciu tylnich kanap robi sie bardzo dużo miejsca, na wyjazdy ideał. Dużo miejsca w środku. Wykończenie nie poraża (plastyki oraz welór, trochę skrzypi) ale bardzo funkcjonalny samochód - szczególonie jeśli chcemy coś przewieźć wiekszego
~logistykagrom.@idea.net.pl
Chevrolet Lumina I
za tak śmieszną cenę nabywasz auto (nie nowe) które ma najwyższy możliwy standard ale musisz sobie zdawać sprawę z tego do czego to auto ma służyć. I jeszcze jedno koszty eksploatcji i koszty odsprzedaży, na tym nie zarobisz ale będziesz zadowolony
~Bartek, bartekward@poczta.onet.pl
Chevrolet Lumina II
Samochod bardzo wygodny, silnik pracuje cichutko, idealny na dlugie trasy. Przydalby sie mocniejszy silnik. Jest wersja luminy 3,4 litra, ktora ma ponad 200KM. Jakbym mial ten silnik w moim samochodzie, to dalbym "piatke"
~burbut@wp.pl
Chevrolet Lumina II
Lumina Van da się lubić. Z początku przaszkadzają wewnątrz odgłosy stukających , zgrzytających itp plastików , toż to w końcu Trabant w super wydaniu. Jeżdżę Luminą 7 lat i ogólnie mogę ją chwalić. przez ten okres wymieniłem 3 razy końcówki , sworznie , drążki , raz pompę wodną ( nowa tytlko 340 zł) i to wszystko. Ogólnie można być zadowolonym.
~marcelozi@poczta.onet.pl
Chevrolet Lumina I
Nie ma auta, które wytrzymałoby polszkie drogi; Lumina jest ciężka, więc zawieszenie niszczy się bardzo szybko; Drugi problem: hamulce (zaciski) - bardzo duże i toporne; Poza tymi ´zasadniczymi drobiazgami´, przy użytkowaniu na gaz, można by rzec, że auto jest bardzo wygodne i ekonomiczne przy długich trasach i szybkiej jeździe...
~samson@mnc.pl
Chevrolet Lumina I
samochód komfortowy,przestronny,siedmioosobowy,modulowane wnętrze indywidualne fotele pasażerów,idealny van rodzinny mocny silnik ,idealny do ciągnięcia przyczepy campingowej,najlepsza wersja o poj.sil.3100 i trzybiegowy automat,ten model jest bez elektroniki i to jest jego ogromną zaletą, po prostu jeżdzi i już idealny pod instalację gazową
~Michał.D.
Chevrolet Lumina II
Przez rok zero problemów. Nic nie woła o naprawę. Przegląd bez niespodzianek 100% OK Lepszy od merca .Lepszy od bejcy . Bezdyskusyjnie zajebisty samochód !
~Pablo
Chevrolet Lumina I
bardzo wygodny samochód,po przejechaniu 600km wogle nie czuje się zmęczenia,pakowny,cichy,zrywny przy wyprzedzaniu
~mati
Chevrolet Lumina II
Autko jest super jest w mojej rodzinie od 10 lat i nie bylo z nim zadnych probleów kupiony prawie jak nowy 15 tys mil. Spala duze ilosci benzyny ale o gazie do amerykana nie ma mowy.
Chevrolet Lumina