Lista ocen Chevrolet Matiz II (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k_sobiak
Hatchback 5d 1.0 67KM 49kW
Fatalnie ... pali od 8,4 do 10 L gazu !!! jak na silnik 1,0 masakra !!! Mocy zero ! Rowery na dachu i problem aby osiągnąć 90 km/h !!! Jak na trasie chcę kogoś wyprzedzić to 3 razy się muszę zastanowić !!! Daewoo Matiz pod tym kontem był wdzięczny !!! palił mi max 7,2 l gazu i n 5 biegu mogłem wyprzedzać na teasie co chciałem ...
~Majkel
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
Niskie ceny części - dużo pasuje od Tico i Matiza. W miarę łatwa dostępność. Części w ASO znacznie poniżej przeciętnej. Spalanie - nie rujnuje kieszeni. Koszty ubezpieczenia - niziutkie. Dodatkowo - niskie ryzyko utraty pojazdu.
~Zolty
Hatchback 5d 1.0 67KM 49kW
Tanie ubezpieczenie, części i naprawa bo samochód jest prosty. Spalanie potrafi wygenerować spore koszty biorąc pod uwagę czego by się oczekiwało po takim aucie
~MistrzSebastian
Hatchback 5d 1.0 67KM 49kW
Dosyć duże spalanie jak na tą klasę (7l) rekompensują tanie części (które jednak też szybciej się zużywają niż przy pojazdach wyższej klasy)
~Aleksandra
Hatchback 5d 1.0 67KM 49kW
Moje auto (na benzynę) pali koło 6 l/100km, co nie jest złym wynikiem, ale sądziłam, że będzie mniej (jeżdżę na 3 tys obrotów - niżej się po prostu nie da)
~Kapi
Hatchback 5d 0.8 52KM 38kW
to chyba jeden z nielicznych plusów tego auta, po prostu jest tani w utrzymaniu.
~Maciek
Hatchback 5d 1.0 67KM 49kW
Dużo zależy od stylu jazdy, ale ogólnie nie jest źle
~ANIOL1111
DO 7 LITRÓW PO MIEŚCIE