Ocena kierowcy - Chevrolet Rezzo

Nic RAM, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 2004
Chevrolet Rezzo 1.6 i 16V 107KM 79kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Wg mnie w cenie 59 tys. samochód tej wielkości, z takim wyposażeniem zabija konkurencję, znaczek Cheviego też wzbudza zainteresowanie - jest ok Jak to możliwe że Chevrolet może sprzedawać w takiej cenie a np VW - samochód dla mas w końcu nie wie co dzieje się na rynku o Reanult czy Peugeocie nie wspomnę
Pracuje bez zastrzeżeń, ma sympatyczny pomruk
Biegi zmienia się dobrze, przy wstecznym ważne jest podciągnięcie "grzybka" całkowicie do góry
Bardzo dobrze trzyma się drogi, pewnie wchodzi w zakręty, nie ma przechyłów
Dobre lustra boczne (choć bez asferycznego z lewej strony), dobra widoczność z lustra środkowego - choć jeżeli na środku siedziałaby wysoka osoba to byłaby gorsza
wszystko znajduje się w tym miejscu co powinno - utrudniony jest dostęp do przełączników podświetlania deski i regulacji konta nachylenia świateł - ale w końcu nie robi się tego często
Bardzo dobrze działa klimatyzacja - szybko chłodzi - również szybko grzeje
To jest rewelacja mam 190 cm i spokojnie się mieszczę, nawet z tyłu gdy fotel mam ustawiony dla siebie z przodu
Jechałem w górach, słuchałem muzyki na poziomie 5 (oryginalny Blaupunkt) i dobrze było słychać muzę i prowadzić rozmowę
Spala w ostrzejszej trasie i mieście około 10,3 l w trasie 7,1-7,5 l/100 km - oczywiście jest jeszcze niedotarty mam przejechano około 1200 km ale na razie idzie wg danych technicznych
Nic dodać nic ująć
Na razie bez zastrzeżeń