Oceny Chevrolet Venture

Oceny Chevrolet Venture – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Venture

~Misiek_
Minivan 3.4 i V6 188KM 138kW
fajne auto, przekonało mnie do wanów, można pobawić się w "ganianego" z dziewczyną w środku. W Polsce bym go nie kupił, może byc proble z serwisem, ale jeśli ktoś jeździ spokojnie to chyba nie będzie miał problemów.
3,7
~tomcio
Minivan 3.4 i V6 180KM 132kW
co tu gadac nie kupujcie bo czesci w servisie to...koszmar a.. wogole bylem w servisie chevroleta w gdansku w motorcentrum ja zapytalem ile kosztuja amortyzatory do chevroleta venture ta to panowie z servisu spytali grzecznie co to venture...bo wiadomo ze oni teraz to tylko lacetti,aveo,evanda w servisach widuja no wiec niemoge go przec 2 lata sprzedac :-0 koszmar pozdrawiam!!!
~Andre
Minivan 3.4 i V6 188KM 138kW
Smochod posiadam pare lat , oczywiscie servisowany normalnie , zadnych problemow , jedyna powazniejsza naprawa to przy 350000 km ,wymiana uszczelek pod glowica .
~frenk
Minivan 3.4 i V6 AWD 188KM 138kW
Pojazd spisuje się doskonale.Pomimo drobnych usterek-takich jak czujnik ABS, układ wydechowy,klimatyzacja samochód spisuje się doskonale i jestem z niego zadowolony.
~ Paweł.B
Minivan 3.4 i V6 188KM 138kW
Jest to mój drugi taki samochód i jak napisałem jest to taksowka. Codziennie dostaje w kość. na diesle go nie zamienię. Następny będzie Uplander. Mam nadzieję,że będzie równie fajny i niezawodny.
~piotr_z
Minivan 3.4 i V6 180KM 132kW
Bardzo fajny, duzy i stosunkowo ekonomiczny. No i dynamika, zrywność... golfy i inne takie to ....
~jawosariusz@hotmail.fr
Minivan 3.4 i V6 180KM 132kW
Jeszcze zamiezam nim troche poszalec trudno powiedziec
~Idek
Minivan 3.4 i V6 187KM 138kW
jest czym depnac,pojemny,7 osob,nie duzo pali,cichy,wygodny,zwrotny jak osobowy,nie boi sie zimy.
~Szymon z Lubonia
Minivan 3.4 i V6 188KM 138kW
oby tak dalej i na pewno następny będzie amerykanin i raczej cheve venture . Chryslery są bardziej paliwożerne i droższe w utrzymaniu.
~thedragon@op.pl
Minivan 3.4 i V6 180KM 132kW
Jest to bardzo dobry i niezawodny samochód rodzinny, o wysokim standarcie, idealny na wyjazdy wakacyjne.