Ocena kierowcy - Chevrolet Venture

tomcio, 19 lat temu
Silnik 3.4 i V6 180KM 132kW
Rok produkcji 1998
Chevrolet Venture 3.4 i V6 180KM 132kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
co tu gadac nie kupujcie bo czesci w servisie to...koszmar a.. wogole bylem w servisie chevroleta w gdansku w motorcentrum ja zapytalem ile kosztuja amortyzatory do chevroleta venture ta to panowie z servisu spytali grzecznie co to venture...bo wiadomo ze oni teraz to tylko lacetti,aveo,evanda w servisach widuja no wiec niemoge go przec 2 lata sprzedac :-0 koszmar pozdrawiam!!!
Jak stoje to czsami wydaje sie ze z gas a jak depne... to potezna maszyna
dobrze ale jak za mocna depne szczegolnie jak wolno jade to troche szarpie ale to wkoncu van a nie sportowka
promien skrentu powinien byc troche lepszy tym bardziej ze mam dluszszal wersje i czasami sie musze nakrecic
trudna mi powiedziec bo ja raczej parkuje na lusterka no ale jak czegos nie zalwaze to mam dlugi hal (hahaha)
tam jest tyle mjejsca ze wszystko jest pod reka
eeeeee...............nic nadzwyczajnego
to jest lepjej niz doskonale........tu sie mjesci wszystko...
jak pszczola..
w prawdzie duzy ale 22l w miescie jak ostrzj pojade to jadnak "ciupke" za duzo dlatego zalozylem gaz
normalnie bez rewelacj
tu lampka wpadla do pulpinu tu plastik skrzypi (co ja sie dziwie przeciez to ameryka)
raz przegiolem bo przy ladunku do maxa depnalem 140km/h ...to i byla sobie dziura i...amortyzatory tylne obadwa szlak trafil z tylu gazowe wjec jak w servisie "beknalem" to sie w glowie nie miesci :-()
Chevrolet Venture