Ocena kierowcy - Chrysler 300M

shaxsopot, 12 lat temu
Silnik 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Rok produkcji 1999
Chrysler 300M 3.5 i V6 24V 252KM 185kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny dający duzo przyjemności z prowadzenia tego auta
Auto klasy wyższej z bogatym wyposażeniem, świetnie się prowadzi, podróżowanie tym samochodem to prawdziwa przyjemność, nie zamieniłbym go na żaden inny oczywiście jeżeli chodzi o daną półkę cenową :)
To niesamowite mieć pod maską taki zapas mocy, nie ma problemów z wyprzedzaniem oraz włączaniem się do ruchu silnik dynamiczny o wysokiej kulturze pracy.
Parę moich aut posiadało skrzynię automatyczną i mam możliwość porównania zakresu pracy i elastyczności, uważam że przydało by się jeszcze dołożyć 2 biegi gdyż skrzynia jest 4 stopniowa, nie mam zastrzeżeń co do funkcjonowania skrzyni.
Prowadzić ten pojazd to istna poezja, tym autem się po prostu płynie układ jezdny jest niesamowity, zawieszenie jest miękkie i dobrze wygłusza nasze uliczne nierówności, prowadzić te auto to czysta przyjemność.
To jest niestety pięta achillesowa tego auta, z drugiej strony nie ma się co dziwić samochód posiada pięć metrów długości i prawie dwa metry szerokości. Zaparkowanie tyłem bez czujników parkowania może sprawiać trudność. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
Deska rozdzielcza bez zastrzeżeń każdy kto pierwszy raz wsiądzie do tego auta nie będzie miał problemów z odnalezieniem podstawowych przełączników.
Jestem bardzo wyczulony na kwestie ogrzewania i muszę powiedzieć że auto bardzo szybko się nagrzewa (zimą nieocenione), ustawienia nawiewu funkcjonalne, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby któraś z szyb parowała, gdy obieg powietrza jest włączony.
Miejsca jest pod dostatkiem z przodu kierowca i pasażer podróżują w wysokim komforcie natomiast jeżeli chodzi o miejsce na tylnej kanapie trzy dorosłe osoby mają sporo miejsca na nogi oraz wystarczająco miejsca na kanapie żeby mieć swobodę.
Uważam, że wyciszenie tego auta to jedena z mocnych stron tego auta jadąc 160km/h można swobodnie rozmawiać i nie słychać silnika
Auto tej klasy i z bogatym wyposażeniem za rozsądne pieniądze, polecam każdemu który lubi przemieszczać się autem o wysokim standardzie nie wydając zbyt dużo na samochód, stosunek cena do jakości jest bardzo dobry.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 i V6 24V 252KM 185kW [l/100km]

14,0