Ocena kierowcy - Chrysler Cirrus Sedan

berezy@02.PL, 19 lat temu
Silnik 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Rok produkcji 1996
Chrysler Cirrus Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
pomruk niesamowity/slychac v6 w naprawde dobrym wydaniu/,choc jadac na lpg chwilowo wydaje sie byc zbyt slaby jak na swoje 197KM przy koniecznosci agresywnego wyprzedzania/szwagier /ma 300M
czasami szarpie i raz zawodle mnie jakas tam uszczelka ktora kosztowala mnie tydzien oczekiwania ale generalnie z innymi automatami mozna ja pochwalic
wszystko zalezy od umiejetnosci oraz oczekiwan wobec auta,generalnie jest to auto ktore jest w stanie zaspokoic rozne wymagania
nigdy najmniejszego problemu
mam egzemplarz z firmowym cd ze wzmacniaczem i jestem cokolwiek zawiedziony poza tym bz/jak w tej klasie auta/ w koncu marka zobowiazuje
tutaj jest bol, klimatyzacja b. malo wydajna a ogrzewanie wnetrza jeszce bardziej zenujace, to po prostu porazka
jezeli ktos kiedykolwiek jezdzil autem amerykanskim to nie musi oceniac tego kryterium/chociaz slyszalem ze mozna to tez robic w maluchu w czasie jazdy/
na gazie 4+, na benzynie5
poniewaz kupilem auto z gazem to jezdze na gazie... jadac autostrada w 4 osoby + noworodek ze stala predkoscia 170 km/h,na stale wlaczonej klimatyzacji spalil mj 14 l. gazu na 100km/nie mozna powiedziec zeby byla to kosztowna jazda/
doskonaly jest lexus a ciirrus jest po prostu zwyklym amerykankim autem ktory powodoje ze moja zona mowi ze mnie kocha za kazdym razem jak na niego patrzy a kupilem ten samochod mojel zonie bo urodzila mi ukochana coronie/nie umie pisac o z kreska/.Reasumujac to informacja dla tych wszystkich korzy jezdza mercedesami /nowymi/ chrysler to woln osc to inna mentalnosc
pomimo pekniecia uszczekii w skrzyni biegow zawsze dowiozl mnie do domu.niema co sie oszukiwac nie jest to lider bezawaryjnosci ale zawsze mozna sobie kupic jakies tanie niemieckie auto np.volksvagena czy cos
j/w. i pomimo ze jezdze chryslerem z 1996 r. nie ma mowy o jakichkolwiek trzeszczeniach w desce rozdzielcej jak ma to to miejsce w innych popularnych samochodach/kiedys zapatrzylem sie w modelke niemiecka ktorej imienia nia pomne i kupilem jeden z pierwszych egzemlarzy citroena xsary i jeszcze w ramach gwarancji naprawialem skrzynie biegow i wymienialem panewki bo cos chlopcy w fabryce namieszali/

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 164KM 121kW [l/100km]

14,4