Oceny Chrysler Cirrus Sedan

Oceny Chrysler Cirrus Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Cirrus Sedan

~Tobi
Chrysler Cirrus
Bardzo wygodny samochód nie sprawiajacy większych problemow w zadnej z podanych kategorii. Auto jest bardzo bezpieczne a jedynym minusem jest to ze jest ono za szerokie, co z kolei wplywa na dobra przyczepnasc. Goraco polecam kupno tego oto samochodu.
~Exchrysler
Chrysler Cirrus
Napęd OK, skrzynia póki działa, też OK. Zawieszenie rewelka, kabina jak z samolotu. Wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo, widoczność. Tylko te koszty.
Chrysler Cirrus
Brak podłokietników sprawia że ma się wrażenie że ktoś je ukradł.Cała konstrukcja wewnątrz doskonale przemyślana,auto bardzo wysokiej klasy,i to za śmieszne pieniądze. Bije na głowę europejczyków!Jeździłem dotychczas Audi lub BMW,ale Cirrus to jest jednak coś.
~Kubu$ z Narzeczoną [email protected]
Chrysler Cirrus
Mimo wszystko kocham to auto... Wszystkim polecam, lecz pamiętajcie - to jest auto amerykańskie. Je się kocha albo nienawidzi :)
~$uchy
Chrysler Cirrus
Auto oceniam na 5 (a nawet 6). Duża przyjemność z jazdy!! Gorąco polecam kupno!!
~BoLeK
Chrysler Cirrus
super bryka ale duży silnik ale wydajność jest świetna 200km/h na poszedłby szybciej ale strach na zwykłej drodzena. Na autostradzie sprubuje zamknąć licznik może się uda? pozatym rewelka trudno go nie zauwarzyć
Chrysler Cirrus
Auto swietnie wygladajace, ilosc miejsca we wnetrzu przeogromna, bardzo wygodne. Minusy - to zuzycie paliwa oraz ceny przegladow. Ogolnie warto.
Chrysler Cirrus
Wrażliwy na wilgoć ,Częsta wymiana przewodów WN. Doskonały układ jezdny,świetnie trzyma się drogi. Środek przestronny.
Chrysler Cirrus
Ogólnie auto SUPER!!!!! Polecam przyjemność z jazdy niesamowita a i wyglad powoduje ze auto jest zauwazżalne na uliczy :P
~Zientas [email protected]
Chrysler Cirrus
Piękne, komfortowe, wielkie, wygodne, bezpieczne auto.
Aktualnie przeglądasz Chrysler Cirrus Sedan