Oceny Chrysler Cirrus Sedan

Chrysler Cirrus Sedan - Oceń swoje auto

Oceny Chrysler Cirrus Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Cirrus Sedan

Chrysler Cirrus
Brak podłokietników sprawia że ma się wrażenie że ktoś je ukradł.Cała konstrukcja wewnątrz doskonale przemyślana,auto bardzo wysokiej klasy,i to za śmieszne pieniądze. Bije na głowę europejczyków!Jeździłem dotychczas Audi lub BMW,ale Cirrus to jest jednak coś.
~BoLeK
Chrysler Cirrus
super bryka ale duży silnik ale wydajność jest świetna 200km/h na poszedłby szybciej ale strach na zwykłej drodzena. Na autostradzie sprubuje zamknąć licznik może się uda? pozatym rewelka trudno go nie zauwarzyć
~Tobi
Chrysler Cirrus
Bardzo wygodny samochód nie sprawiajacy większych problemow w zadnej z podanych kategorii. Auto jest bardzo bezpieczne a jedynym minusem jest to ze jest ono za szerokie, co z kolei wplywa na dobra przyczepnasc. Goraco polecam kupno tego oto samochodu.
~Exchrysler
Chrysler Cirrus
Napęd OK, skrzynia póki działa, też OK. Zawieszenie rewelka, kabina jak z samolotu. Wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo, widoczność. Tylko te koszty.
Chrysler Cirrus
Ja go lubie i dlatego mam go już 13 lat. Nie planuje go sprzedać. Przyjemności z jazdy nie można porównać do niczego innego. Trasa 1000km? ŻADEN problem. Wsiadasz, jedziesz i wysiadasz wypaczęty.
~Kubu$ z Narzeczoną [email protected]
Chrysler Cirrus
Mimo wszystko kocham to auto... Wszystkim polecam, lecz pamiętajcie - to jest auto amerykańskie. Je się kocha albo nienawidzi :)
~jarecki
Chrysler Cirrus
auto za takie niewielkie pieniążki pozwala podróżować jak przystało na niezłej klasy samochód dla mnie za wolne ale to w końcu automat
~Zientas [email protected]
Chrysler Cirrus
Piękne, komfortowe, wielkie, wygodne, bezpieczne auto.
Chrysler Cirrus
Wrażliwy na wilgoć ,Częsta wymiana przewodów WN. Doskonały układ jezdny,świetnie trzyma się drogi. Środek przestronny.
~$uchy
Chrysler Cirrus
Auto oceniam na 5 (a nawet 6). Duża przyjemność z jazdy!! Gorąco polecam kupno!!