Lista ocen Chrysler Grand Voyager (7) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
po dodadniu chipu mocy wystarczajaco zeby sprawnie jezdzil czy w miescie czy po serpentynach a Alpach, troche glosny ale niezawodny, przy regularnej wymianie rozrzadu i oleju zero problemow.
~jarosław
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Praca silnika zależy od wielu czynników i na pewno nie jest to auto dla osób biednych, oszczędzających na paliwie, warsztacie nieautoryzowanym bez oprzyrządowania, olejach i przeglądach.
~kazimierz
Van 3.8 V6 193KM 142kW
silnik 3.3 lubi paliwo, ale przy właściwej eksploatacji przekręci dobrze ponad 1ml. km /łańcuch na rozrządzie, itp./ i w sumie ( z gazem )się opłaca POLECAM!!!!
~Krzysztof
Van 3.8 V6 193KM 142kW
Cichutki ale ładny dźwięk. Całkiem nieźle się zbiera. Nie robi mu różnicy, jak samochód jest mocno obciążony. Dużo pali, ale zainstalowałem gaz i daje radę.
~Łukasz
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Mi wystarcza choć spróbował bym pojeździć 3.6 litra choć hamulce do 1.8 są w miarę ale do 3.6 pewnie tarcze i klocki leca w sekunde
~Mariusz
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Praca silnika ładna choć wyciszenie mogło by być lepsze, przy 160000 rozpoczęły się problemy przy odpalaniu ( na zimnym silniku)
~Loren
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Silnik pracuje jak traktor ,ten diesel to wielka pomyłka.Ani mocy,ani kultury pracy .