Ocena kierowcy - Chrysler Intrepid I

ludwik_ww, 18 lat temu
Rok produkcji 1994
Chrysler Intrepid I 3.3 161KM 118kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Silnik do tej masy samochodu jest wystarczajacy , wyprzedzanie to czysta przyjemność, no i ten dzwięk zwłaszcza z filtrem stożkowym.
Tylko dobrze poniewaz podczas haamowania słychac delikatny stuk , ale może tobyc przyczyna złych obrotó silnika.
Ciężki ,duży samochód a całkiem niezle radzi sobie z naszymi dziurami, w porównaniu z tak popularnymi niemcami eksploatacja jest nieporównywalnie tańsza (trzeba tylko pszeszukac internet sa naprawde duże róznice cen), po za tym świetnie trzyma się drogi.
doskonałe newat w porównaniu z innymi amerykańcami, wcześniej miałem Taurusa i wentylacja miała dużo do rzyczenia , może dlatego, że Chrysler to Kanada.
to najlepij ocenią pasażerowie z tyłu.
dobrze ale bywają lepsze
LPG 10L trasa 13 miasto Benzyna 9 trasa miasta nie sprawdzałem sprawdzałemna przełomie listopada i grudnia, ale nie bede nikogo przekonywał i taak mało kto wierzy , najlepiej przekonaj się sam.
duze rodzinne auto, którym równiez mój syn może zaszpanować laskom, więc uniwersalne, za takie pieniądze POLECAM, ceny sami sprawdzcie np na Allegro. Długo szukałem auta ,które spełni moje wszystkie wymogi taki jest INTREPID .
dobrze ale, drobne ogniska korozji na dole drzwi i na progach, lecz czego wymagac auto ma 12 lat.
eksploatuje ten smochód 1,5 roku jedyna usterka to urwany przegób, i wymiana tarcz hamulcowych, jak na takiego dziadka to niezle co hehehehe.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.3 161KM 118kW [l/100km]

10,3