Oceny Chrysler Intrepid – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Chrysler Intrepid

~Arturo
Sedan 2.7 203KM 149kW
auto jest swietne, super wyglad, niezle prowadzenie, wygoda (tempomat, automat, klima) duza ilosc miejsca, swietne zawieszenie, wielki bagaznik. jedyny oproblem to spalanie,wkrotce wymienie swiece, moze sie poprawi.
~nomore4
Sedan 2.7 203KM 149kW
Duże Amerykańskie auto, pełne komfortu nawet w bazowej wersji SE.
3,5
~hipposideros@o2.pl
Sedan 3.3 161KM 118kW
Auto nietypowe i paliwożerne, za to przestronne i wygodne.
~bobsoneliza@yahoo.ca
Sedan 2.7 203KM 149kW
ci ktorzy chca sie zdecydowac na to auto , niech sie dlugo nie zastanawiaja. nie beda zalowac
~sławek
Sedan 3.2 228KM 168kW
auto jest super i swoim wyglądem przyciąga wzrok przechodniów .nie wymienie je(na razie) na żadne inne, problemy zaczynają się dopiero jak się je rozbije .ceny części u nas są astronomiczne
~Mariusz biuro@bnp.com.pl
Sedan 3.3 161KM 118kW
Więcej niż 4 a znając cenę zakupu , to nie ma o czym mówić .
3,5
~qba, j.rola@wp.pl
Sedan 3.5 214KM 157kW
niezły samochód za przyzwoite pieniądze. jak wie się gdzie naprawiać to koszty utrzymania też do przełknięcia.
~atra0@op.pl
Sedan 3.2 228KM 168kW
Bardzo dobra i komfortowa jazda.Chryslery maja nieco gorsza (nieznacznie mniej zimnego powietrza)klime od Fordow.Bardzo dobrze trzyma sie drogi.
~buczo
~sarna
Sedan 2.7 203KM 149kW
Auto dokonałe, przestronne i bardzo wygodne,super na dalsze \"wypady\", niezawodne. Jak na ten silnik, to bardzo ekonomiczne spalanie Piekna,nietypowa sylwetka przyciąga wzrok innych ludzi. Ja sama nie mogę nacieszyć się jego widokiem Automatyczna skrzynia ułatwia jazdę. Mam nadzieję, że mi go nikt nie ukradnie... bo jestem w nim zakochana. (Silnik)
Chrysler Intrepid