Oceny Chrysler Intrepid – wybierz generację

Najnowsze oceny Chrysler Intrepid

~Arturo
Chrysler Intrepid II
auto jest swietne, super wyglad, niezle prowadzenie, wygoda (tempomat, automat, klima) duza ilosc miejsca, swietne zawieszenie, wielki bagaznik. jedyny oproblem to spalanie,wkrotce wymienie swiece, moze sie poprawi.
~nomore4
Chrysler Intrepid II
Duże Amerykańskie auto, pełne komfortu nawet w bazowej wersji SE.
Sedan 3.3 161KM 118kW
Chrysler Intrepid I
Auto nietypowe i paliwożerne, za to przestronne i wygodne.
Chrysler Intrepid II
ci ktorzy chca sie zdecydowac na to auto , niech sie dlugo nie zastanawiaja. nie beda zalowac
~sławek
Sedan 3.2 228KM 168kW
Chrysler Intrepid II
auto jest super i swoim wyglądem przyciąga wzrok przechodniów .nie wymienie je(na razie) na żadne inne, problemy zaczynają się dopiero jak się je rozbije .ceny części u nas są astronomiczne
~Mariusz [email protected]
Sedan 3.3 161KM 118kW
Chrysler Intrepid I
Więcej niż 4 a znając cenę zakupu , to nie ma o czym mówić .
~qba, [email protected]
Sedan 3.5 214KM 157kW
Chrysler Intrepid I
niezły samochód za przyzwoite pieniądze. jak wie się gdzie naprawiać to koszty utrzymania też do przełknięcia.
Sedan 3.2 228KM 168kW
Chrysler Intrepid II
Bardzo dobra i komfortowa jazda.Chryslery maja nieco gorsza (nieznacznie mniej zimnego powietrza)klime od Fordow.Bardzo dobrze trzyma sie drogi.
~buczo
~sarna
Chrysler Intrepid II
Auto dokonałe, przestronne i bardzo wygodne,super na dalsze \"wypady\", niezawodne. Jak na ten silnik, to bardzo ekonomiczne spalanie Piekna,nietypowa sylwetka przyciąga wzrok innych ludzi. Ja sama nie mogę nacieszyć się jego widokiem Automatyczna skrzynia ułatwia jazdę. Mam nadzieję, że mi go nikt nie ukradnie... bo jestem w nim zakochana. (Silnik)
Chrysler Intrepid