Ocena kierowcy - Chrysler LE Baron III Cabrio

LeBaron, 14 lat temu
Silnik 3.0 i V6 136KM 100kW
Rok produkcji 1991
Chrysler LE Baron III Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Samochod bardzo fajny,mily i wygodny. W mojej rodzinie sa same amerykance: jeep,pontiac i wlasnie le baron. Kazdy bardzo dobry i wytrzymaly,polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc. Nie bojcie sie duzych silnikow! Wcale nie pala duzo,a zywotnosc siega setek tysiecy. Nie predko sprzedam to wspaniale auto,bo wiem ze nic lepszego nie kupie.
Moj le baron ma bardzo malo przejechane,tzn tak mi sie wydaje i kilku mechanikom tez. Zreszta nie wiadomo ile moze miec,bo amerykan chodzi tak samo jak jest nowy i tak samo jak ma pol miliona. Przyspieszenie niesamowite,kultura pracy badzo wysoka.
Automat,wiec jak dbasz tak masz. Gdy wymienia sie olej i filtr na czas i nie rwie asfaltu za kazdym ruszaniem to mozna jezdzic cale zycie bez naprawy.
Jak narazie nic nie wymienialem,wiec nie mam pojecia ile co kosztuje,ale pewnie grosze jak do PRAWIE kazdego amerykana.
Tutaj jest nieco gorzej,ale jak sie zdejmie dach to niesamowicie duzo widac dookola:)
W lato doskonala wentylacje zapewnia mi brak dachu:) a w zime bardzo dobrze grzeje. Na szczescie dach jest caly i szczelny.
Kierowca ma super fotel-jak w domu! Pasazer troche mniej komfortowo,bo juz nie jest elektryczny. Najgorzej niestety pasazerowie na tyle,nie sa za bardzo zadowoleni z obszernosci ale za to bardzo wygodnie.
Troche trzeszczy i piszczy na dolach przez otwierany dach. Na rownej drodze nie slychac nic.
Nie ma co mowic,ze nie wiadomo jak malo pali,ale w stosunku pojemnosci silnika i aut. skrzyni mysle,ze pali malo. Po miescie maks 17,na trasie min 8,5 a srednio 13. Nic nie naprawialem jeszcze wiec nie wiem co ile kosztuje.
Nie naleza do tanich,szczegolnie dobre egzemplarze,ale warto dac nawet duze pieniadze.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 i V6 136KM 100kW [l/100km]

12,7