Oceny Chrysler LE Baron III

Silniki Benzynowe Chrysler LE Baron III
Liczba ocen

Najnowsze oceny Chrysler LE Baron III

Chrysler LE Baron III
Ogolnie auto rewelacyjne, jezdzilem Audi A6 i po 3h podrozy bylem zmeczony, gdzie Le Baronem po 8h nie stwierdzam zmeczenia. Komfort nieporownywalny (w tej klasie i niejednej wyzszej), miekki, cisza, klima, wygodne fotele, przestrzen, zupelnie jak na kanapie w duzym pokoju.
~Tomasz Gabi
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Chrysler LE Baron III
Auto u mnie ma dozywocie. Polecam ludziom którzy chca sie wybic z tlumu.
~DARIUSZ PIEŃ..... [email protected]
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
Chrysler LE Baron III
barbzo ciekawy wóz bo ja nie spotkałem samochodu z 1988r który by miał elektroniczny kompas wyświetlacz prędkości obrotów stanu akumlatora ciśnienia oleju temperatury zewnętrznej klimatronik wystarczy go porównac z BMW z tamtego okresu to chyba nie ma co porównywać ja jestem zadowolony
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Chrysler LE Baron III
Nie dalem doskonale bo do takiej oceny musi jeszcze dorosnąć, ale dobrze jest zasłużone, pod kilkoma warunkami: 1. Pamiętaj ze nie kupujesz nowego auta i nie porównuj go do auta z tych czasów bo porównać się nie da. 2. Pamiętaj ze to amerykanin - jest wygodny ale i kaprysny. Kiedyś ktos powiedzial mi to odnośnie innego auta, że jest jak piękna kobieta. Brzydka kobieta nie grymasi tylko cieszy się ze kogos ma, piękna kobieta jest znacznie...
~Bodiniusz ([email protected])
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Chrysler LE Baron III
Ogólnie doskonale (usterka skrzyni może nie jest jej winą), inne dolegliwości może są usprawiedliwione (widoczność - cabrio; spalanie - silnik i skrzynia)
~LeBaron
Chrysler LE Baron III
Samochod bardzo fajny,mily i wygodny. W mojej rodzinie sa same amerykance: jeep,pontiac i wlasnie le baron. Kazdy bardzo dobry i wytrzymaly,polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc. Nie bojcie sie duzych silnikow! Wcale nie pala duzo,a zywotnosc siega setek tysiecy. Nie predko sprzedam to wspaniale auto,bo wiem ze nic lepszego nie kupie.
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Chrysler LE Baron III
Samochodzik pierwsza klasa. Ma nieco "klasyczny" wygląd i moja żona naciska, żeby sprzedać. Ale taki wypas i jakość za tak niskie pieniądze to cud!
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
Chrysler LE Baron III
nie miałem nigdy problemów wspaniale się prowadzi jak na jedenasto letnie auto jest idealny zero korozji zero luzów
~losiu kom 509790631
Chrysler LE Baron III
jak na taki rocznik i jazde po naszych drogach to super autko duze wygodne robi wrazeni mozna poszalec i poczuc wiatr w wlosach jak sie ma
~piotronix
Chrysler LE Baron III
Po rocznej jezdzie tym autkiem na co dzień do pracy oraz w długie trasy /a dużo jeżdżę.../- muszę stwierdzić ,że za te pieniądze /koszt zakupu i eksploatacji.../ nic fajniejszego bym nie znalazł. /autko ponadto cieszy wszystkich - no ale przede wszystkim - mnie./ jazda nim - to czysta przyjemność i wygoda w amerykańskim stylu. szczerze polecam ten model.
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron III