Oceny Chrysler LE Baron III

Liczba ocen

Najnowsze oceny Chrysler LE Baron III

~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Nie dalem doskonale bo do takiej oceny musi jeszcze dorosnąć, ale dobrze jest zasłużone, pod kilkoma warunkami: 1. Pamiętaj ze nie kupujesz nowego auta i nie porównuj go do auta z tych czasów bo porównać się nie da. 2. Pamiętaj ze to amerykanin - jest wygodny ale i kaprysny. Kiedyś ktos powiedzial mi to odnośnie innego auta, że jest jak piękna kobieta. Brzydka kobieta nie grymasi tylko cieszy się ze kogos ma, piękna kobieta jest znacznie...
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Po rocznej jezdzie tym autkiem na co dzień do pracy oraz w długie trasy /a dużo jeżdżę.../- muszę stwierdzić ,że za te pieniądze /koszt zakupu i eksploatacji.../ nic fajniejszego bym nie znalazł. /autko ponadto cieszy wszystkich - no ale przede wszystkim - mnie./ jazda nim - to czysta przyjemność i wygoda w amerykańskim stylu. szczerze polecam ten model.
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Samochod bardzo fajny,mily i wygodny. W mojej rodzinie sa same amerykance: jeep,pontiac i wlasnie le baron. Kazdy bardzo dobry i wytrzymaly,polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc. Nie bojcie sie duzych silnikow! Wcale nie pala duzo,a zywotnosc siega setek tysiecy. Nie predko sprzedam to wspaniale auto,bo wiem ze nic lepszego nie kupie.
~DARIUSZ PIEŃ..... dp.ap@neostrada.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
barbzo ciekawy wóz bo ja nie spotkałem samochodu z 1988r który by miał elektroniczny kompas wyświetlacz prędkości obrotów stanu akumlatora ciśnienia oleju temperatury zewnętrznej klimatronik wystarczy go porównac z BMW z tamtego okresu to chyba nie ma co porównywać ja jestem zadowolony
3,7
~stratus6437@aol.com
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Mam go juz wielw lat ale lubie nim jezdzic,jest zadki i jest ich coraz mniej,moje auto stoi w garazu wiec nie ma rdzy, lakier jest jak nowy,a jest czerwony-nawet po15 latach.nie jest drogi alu nietypowy. jesli ktos szuka auta dla indywidalistow,a nie chce wydac majatku, doskonaly wybor.
~radek_baron3@interia.pl
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Jak na prawie 15 letnie auto jest w stanie doskonałym, zero korozji, silnik po takim przebiegu nie miał jeszcze kapitalnego remontu a nie dymi. Zawieszenie wymieniam raz na cztery, pięć lat, no ale przy naszych dziurach i intensywności użytkowania to wydaje mi się że jest nieźle. jednym słowem jestem zadowolony.
2,2
~Magnat
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
Kupiłem taki samochód wspaniały cabrio. Przejechałem 500 i siadł potem w różnych warsztatach naprawiali go przez 8 miesięcy i nie jeździł i do silnika ciągle dochodziły jakieś inne usterki mechaniczne (coś kapie , coś trzeszczy zgrzyta, buczy, itp.)
~jdudzinski@post.pl
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Ogolnie auto rewelacyjne, jezdzilem Audi A6 i po 3h podrozy bylem zmeczony, gdzie Le Baronem po 8h nie stwierdzam zmeczenia. Komfort nieporownywalny (w tej klasie i niejednej wyzszej), miekki, cisza, klima, wygodne fotele, przestrzen, zupelnie jak na kanapie w duzym pokoju.
~Bodiniusz@gazeta.pl
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Samochodzik pierwsza klasa. Ma nieco "klasyczny" wygląd i moja żona naciska, żeby sprzedać. Ale taki wypas i jakość za tak niskie pieniądze to cud!
~pat24@neostrada.pl
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
jesli marzycie o amerykanskim aucie to polecam jak najbardiej, wystarczy sie przejechac i tak jak ja zakochacie sie w tym samochodzie od pierwszego przejechania.