Ocena kierowcy - Chrysler Neon I

Kuba, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1994
Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Auto fajne ale nie na moją kieszeń niedawno kupiłem sobie Lancię Thesis jest fantastyczna w porównaniu z neonem to włożyłem w nią 400 na część i 1500 na rejestrację neon niestety się nie sprawdził w swojej roli ;(
Neon ma bardzo dobre przyspieszenie tylko musiałem wymieniać chłodnicę i takie rzeczy , które na trzeba .Auto trochę nie na nasze drogi , gdyż jest bardzo twarde
Mam manualną skrzynię biegów i musiałem wymieniać coś co popycha biegi koszt ok. 250 zł aż 2 razy wymieniałem a miałem już dużo samochodów
W neonie czuć każdą dziurę , no i niestety wiążą się z tym poważne koszty usterek
Kiedy jedzie się w dzień jest OK , ale horror następuje w nocy prawie nic nie widać , ma strasznie słabe światła próbowałem zmienić żarówki ale nie mogę założyć większych bo mi się spalą
Twarde siedzenia , u pasażerów styłu siedzienia jak w maluchu
Samochód ma fantastyczne ogrzewanie (nawet bez klimy) choć ją posiadam trochę głośno działa wentylator
Bardzo mało miejsca dla pasarzerów i kierowcy , strasznie mały bagażnik
Samochodem kiedy jedziesz za szybko to tak strasznie hałasuje a ponad to szyby nie dochodzą do drzwi i przez to wieje straszny wiatr
Neon zużywa mi na trasie 10-12 litrów gazu i 11-15 po mieście w benzynie 14-17 w miescie 11-13 w trasie cena przeglądu z gazem to ok 180-200 zł wymieniałem butlę z gazem gdyż termin minął samochód mam z Holandii koszt butli 70 l 853 zł,uszczelki pod głowicą 256,93 zł opasek ok 30 zł , termostatu 51,74 zł paska rozrządu 376,27 zł, uszczelkipokrywy zaworów 139,97 zł , polki napinacza z podstawą 317,33 zł , pompy wody do 2,0 benzyna 187 zł przekażnik prądu 14,87 zł włącznik termostatu wentulatora 18,82 złchłodnica 500 zł , pasek klinowy 19,95 zł te rzeczy wymieniałem w moim neonie ceny parzałem z paragonów nie polecam tego samochodu może jedynie ludziom żądnym przygód
Bardzo tani samochód ale cholernie drogi w utrzymaniu
Szyby trochę mi powoli działają (po stronie pasażera ) uszczelki pod szybą odklejają się
Tyle już w niego włożyłem z rejestrację 10000 tys zł a co wymieniałem wyżej
Chrysler Neon I