Ocena kierowcy - Chrysler Neon I

re_tt@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : bardzo wdzięczny samochodzik , z użytkowania którego jestem bardzo zadowolony . Niestety bedę musiał się chyba z nim pożegnać , muszę kupić ( lub zamienić ) coś zdecydowanie wyżej zawieszonego i z napedem 4x4 , może Vitarę lub Ferozę ? natomiast każdemu kto zapyta z czystym sumieniem polecę Neona , warty jest tego !
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : nie zmieniam zdania , silnik rewelacja
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : automatyczna - bez żadnych zastrzeżeń ZERO kłopotów !
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : słaba trwałosc elementów metalowo gumowych , reszta OK . Trzeba tylko wyraźnie powiedzieć to jest samochód na gładkie drogi , prowadzenie go na dobrych jakościowo drogach jest prawdziwą przyjemnoscią ! Ja niestety wjeżdzam obecnie czesto w teren i niskie zawieszenie Neona jest dla mnie tragedią ! Żal serce sciska jak się słyszy dotarcia o płytę podwozia .
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : bez zmian , do przodu i boki OK , do tyłu fatalnie .
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : bez zmian OK.
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : bez zmian , szyba przednia i tylnia OK , boczne fatalnie , odparowanie szyb b.trudne , klima OK
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : nie zmieniam zdania OK.
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : do 100 km/h OK , powyżej robi sie głośno , głównie za sprawą uszczelek na drzwiach , pow. 160km/h już nie ma znaczenia co hałasuje , i tak już jest wystarczająco głośno :-)
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : nie zmieniam zdania , apetyt na paliwo moim zdaniem bardzo umiarkowany , trasa 6,5-7,5l/100 km , miasto 9 - 11,5 l/100km , średno wychodzi mi 8,5 l/100km . Przy tej pojemności i mocy uważam że jest bardzo OK.
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : samochód jest na pewno wart pieniędzy które za niego dałem .
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : niestety drobiazgi to zmora tego auta , głównie dotyczy to układu elektrycznego ale i mechaniczne elementy też do kitu. Ale da się z tym żyć , tylko pracy jest trochę :-)
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : największą wadą Neona są swiatła mijania ! to jest tragedia i nieporozumienie , pomimo podjęcia różnych ( radykalnych także ) działań nie zwalczyłem tej przypadłości . Co do reszty podzespołów to w moim egzemplarzu nie mam żadnych zastrzeżeń , mogę powiedzieć tylko jedno słowo - WYŚMIENICIE !
Chrysler Neon I