Ocena kierowcy - Chrysler Pacifica I

Maniek, 12 lat temu
Silnik 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Rok produkcji 2006
Chrysler Pacifica I 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Potrafi ładnie ciągnąć. Wcale nie jest mułem. Jak chcesz to gaz do dechy i uśmiech na twarzy sam się maluje.
Mimo sporego spalania komfort, wygoda i poczucie bezpieczeństwa super.
Całkiem całkiem. Cicho pracuje, bezproblemowo współpracuje z instalacją gazową. Fajnie wkręca się na obroty - bardzo szybko. Moc ponad 250KM robi swoje chociaż można byłoby z niego więcej wycisnąć. Podobno bardzo trwała jednostka dzięki temu, że nie jest wyżyłowany. Uwaga dla amatorów LPG - silnik bardzo szybko osiąga temp odpowiednią do przełączenia się na gaz.
Przyzwoicie pracuje mimo, że tylko 4 biegowa. Redukuje wtedy kiedy chcesz. Czasem przydałaby się szybsza reakcja ale to nie wyścigówka i takie odczucie miałem tylko kilka razy a jeżdżę bardzo dużo. Polecam wszystkim, którym zależy na wygodzie i komforcie. Byłem strasznym przeciwnikiem automatów ale po zakupie Pacy odszczekałem wszystko co wygadywałem. Automaty to świetna sprawa. Nigdy więcej manuala.
Bardzo wygodny. Wydaje się czasem, że za miękki ale jak trzeba przejechać szybko zakręt to nie ma z tym problemów. Trzeba się przyzwyczaić do innego prowadzenia, bardziej płynnego i bez gwałtownego machania kierownicą bo wtedy trochę buja ale nie traci pewności w jeździe. 4x4 robi swoje i jeździ się świetnie.
Małe powierzchnie szyb. Przednie boczne słupki trochę ograniczają widoczność. Trzeba uważać. Do tyłu - tunel. Ale parkuje się spoko.
Wszystko super pod ręką. Wygoda i ergonomiczność. Fotele regulowane elektrycznie w każdej płaszczyźnie. SUPER
Klima bardzo wydajna, nikt się nie poci i nie marznie. Duży samochód więc trzeba troszeczkę poczekać aż zadziała ale poza tym super. Klimatronik dwustrefowy i klima na drugi rząd siedzeń plus podgrzewane fotele - cóż więcej trzeba. Wentylowanych foteli :)
Czego jak czego ale przestrzeni to w tym aucie nie brakuje. 4 pełnowymiarowe fotele, podgrzewane z podłokietnikami - REWELACJA. Trzeci rząd siedzeń pełnowartościowy - dorosła osoba siedzi wygodnie i nie ściska się.
SUPER - cisza i spokój.
Tylko dobrze bo tanie części podobno. Jeszcze nic nie zmieniałem i nie naprawiałem. Zużycie paliwa - no cóż - Pacifica dużo łyka :) Za komfort i wygodę trzeba płacić.
Za takie pieniądze nie ma szansy kupić lepiej wyposażonego i wygodniejszego samochodu. Rewelacja.
Na razie nic. Oby tak dalej.
Na razie nic.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW [l/100km]