Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

antimoon, 13 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 2004
Chrysler PT Cruiser MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : no ba- żadna Pani się mi nie oprze...chłopaki pilnujcie swoich żon- bo normalnie lecą na auto i na mnie. Pamietajcie, że to nie całkiem auto USA, ma wkłąd europejski -cz czyni bezpiecznym.
Silnik : by mniej palić- no ale auto to nie tylko silnik ale też buda- a tu nikt nie podskoczy
Inne : inne
Zawieszenie : wymiana gum co 2 lata przy wachaczu
jedno z niewielu aut na świecie, na pewno rozpoznawalne- reszta to przyżądy do jeżdżenia.
powyżej 90km/h średnio wypada - ale Forda T biorę spokojnie.
nie mam zastrzeżeń, jeden bieg wsteczny mi wystarczy, pięć do przodu.
rewelacja koła 15 lub 16 cali na nasze dziury. na zakrętach spokojnie z 120 kilometrów można wchodzić bez wypadnięcia z fotela.
super- ciut wyżej niz niż zwykła osobówka, nikt nie zagląda przez okno do naszego PT Cruisera- dlatego jeżdżę bez majtek. jedyna lipa to słabe światło cofania. Ale nie cofam się za dużo w ciemnościach, bo mieszkam w mieście, a tam są lampy uliczne.
wszystko jak ma byc- wygoda, nigdzie woda się nie zbiera w zakamarkach i w związku z tym nie rdzewieje po zakamarkach- duży + siedze jak na tronie i wszyscy mi zazdroszczą, w sobotę na wsi każda by chciała sie przejechać ze mną...One maja dość golfów i banditiszmotorwagen z lat 80.
nie narzekam, ciepło zima, zimno latem- klima to standart w każdej wersji. Czy każdy wagen golf i Wartburg ma klimę?
no...tu jak księciunio jadę z pasażerami. żaden golfik z paśatem nie podkoći. W czasie jazdy macham nogami. obie ręce podpieram- fotele mają podłokietniki. Czy twój golf III ma podłokietniki? fotel ustawiany elektrycznie... z tyłu drzwi otwieraja się bardzo szeroko...wejdzie nawet babcia balkonikiem.
no może być- a co miałbo by tu hałasować ?
na mieście z deka za dużo pali, ale na trasie ok/ części tanie i rzadko się psują.
rewelacja - kupa poduszek, klima, elektryka, wygoda i nawet dobra niezawodność. To wszystko z powodu nieiedzy. ale pamietajcie to amerykanie pierwsi zeryjnie produkowali auta. Czy Pt Cruiser to kalkulacja czy sztuka? Czy Bosh to artysta czy firma ? Czy ludzie patrzą na golfa 4 czy na Pt Cruisera na ulicy ? Lepiej być pięknym czy bogatym? Co było na początku?
za mojego panowania nic się nie zepsuło-więc dobrze. jedynie wymieniłem gumy stabilizatora na tył- 26pln za sztukę.
nie ma

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 115KM 85kW [l/100km]