Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

Silnik 2.4 i 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Chrysler PT Cruiser MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : naprawde przestronne
to auto sie kocha lub nie nawidzi. jak do tej pory dla mnie super. mam nadzieje ze to sie nie zmieni.
silnik naprawde fajnie chodzi. choc z 2.4 mozna by wiecej mocy wykrzesac. tyle za to auto nie sluzu do scigania. mam go ze stanow. gaz toleruje bez problemow
automat. albo to kochasz albo niee. jak dla mnie super. mieciutko znmienia biegi. w miescie bajka.
auto ze stanow wiec miekie. ale jak jezdzisz po dziurawych naszych drogach rewelacja. mi sie podoba. choc w zakretach nie poszalejesz. ale to auto do tego nie sluzy ;-)
bez problemu w kazdym kierunku.
trzeba sie do kilku rzeczy przyzwyczaic. ale pozniej myslisz ze tak musi byc i ci sie to podoba ;-)
ogrzewanie przy minus 20 i klimatyzacja w chorwacji naprawde super.
jak na te klase auta duzo miejsca dla kierowcy i pasazerow
nie jest zle, ale mozna by troche to dopracowac, szczegolnie szyberdach
no coz, to jest pieta achillesowa tego auta. pali 15 l gazu czy miasto czy trasa jak pojedziesz szybciej. ceny czesci tez dosc wysokie. jedyne pocieszenie ze jak na razie to musze kupowac tylko materialy eksploatacyjne :-)
tanie w zakupie nie najtansze w eksploatacji. taki urok tego auta. ale kupujac go liczylem sie z kosztami jego eksploatacji. na razie sie nie zawiodlem na nim i niech tak zostanie. jak chcesz to kup se VW lub BMW tyle ze za utzrymanie zaplacisz tyle samo i bedziesz wygladal w nim jak wszyscy
przez 2 lata wymienilem tuleje przy wachaczach i przycisk od awaryjnych plus normalny przeglad rozrzad plus oleje i klocki
narazie brak uwag. i oby tak dalej

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 16V 150KM 110kW [l/100km]

14,0