Ocena kierowcy - Chrysler Sebring I Coupe

Silnik 2.5 V6 165KM 121kW
Rok produkcji 1995
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Chrysler Sebring I Coupe 2.5 V6 165KM 121kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
SUPER kto wie jak to wyglada to wie ze super sie prezentuje
Z fabryki wychodzily te modele o mocy ok 170km ja robilem w profesjonalnym wasztacie nie wielkie przerobki co dalo 224 km 9 mierzone na chamowi) daje to ok 1.5 s. lepsze przyspieszenie do 100km/h natomiast na prekosci nie wiem bo przed przerobka nie jechalem nim ile fabryka dala ale teraz to co ma na liczniku 240 to bez problemu Silnik chodzi spokojnie ale jak na 2.5l V6 ladnie brzmi zanjomi mi mowia ze gdyby nie wiedzieli ze to 2.5 to z wygladu i pracy silnika 4.0 L spokojnie by dali :D elastycznos tez jest super tylko ze to automat wiec nie pojezdzi sie juz tak jak maunal
Po mimo swojego przebiegu zero problemu a mam go od nowosci ale jezdze wmiare spokojnie ...
Super i nic wiecej nie napisze :)
Widocznosc kiepska małe lusterka wysoki tyl nisko sie siedzi ale trzeba pamietac ze to auto sportowe a nie duza rodzinna limuzyna. ale nie jest zle mozna sie przyzwyczaic
Super po mimo 95 roku produkcji to ergonomi pozazdroscic moze wiele aut z lat 2004-2006
ogrzewanie wsam raz nie pazy a klima padla nie wiem dalczego :( podobnosc jakis czujnik na obwodzie :(:(
Poprzednim mojim autem byla Toyota Land Cruiser 90 wiec byla sporo wieksza i wygodniejsza ale tutaj tez nie jest zle :D
wyciszenie super nawet przy 160km/h tylko szum a jesli sie przekroczy 6tys. obrotow to juz silnik ladnie slychac :)
auto po przerobkach mi pali ok 17l na 100 w trasie a miescie lepiej nie wiedziec :(
Bardzo drogi w utrzymaniu nie wiele tnaszy niz moja poprzednia Toyota
Mam tylko rozerwany przedni zderzak przez pierdo**** polskie drogi
ZERO

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 165KM 121kW [l/100km]