Oceny Chrysler Sebring – wybierz generację

Najnowsze oceny Chrysler Sebring

Sedan 2.0i 16V 156KM 115kW
Chrysler Sebring III
Posiadam Chrysler'a Sebring III Sedan w wersji Limited. Muszę przyznać, że na początku sceptycznie podchodziłem do tego samochodu zważywszy na podejrzanie dobrą cenę aut na rynku wtórnym. Jest to mój pierwszy Chrysler i od razu się w nim zakochałem. Auto zdecydowanie zbudowane jest w celu tzw. 'cruisingu' a nie szaleńczej jazdy po ostrych zakrętach. Miałem okazję testować inne podobne auta (Ford Mondeo MK4, Skoda Superb III) i muszę...
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Chrysler Sebring II
Nosząc się z zamiarem zmiany samochodu, zastanawiałam się głównie nad europejskimi markami, typu opel czy audi, ale w ostatecznym rozrachunku, przejechaniu kilkunastu kilometrów Chryslerem 300m już nie wyobrażałam sobie innego auta niż właśnie CHRYSLER. Tyle, że parkowanie w mieście \"emką\" byłoby zbyt uciążliwe, toteż wybrałam Sebringa. Szukałam ok pół roku, aż trafiłam na ten, który zobaczyłam i wiedziałam, że \"będziemy razem\". Poza tym...
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Chrysler Sebring II
Samochód przykuwajacy uwagę, ze względu na swoją oryginalnosc, typowy "amerykaniec". Silnik ma bardzo ładny dźwięk, skrzynia chodzi bardzo równo. Jeśli ktoś chce sedana, który pięknie wygląda w środku, jest świetnie wyciszony, to w tej cenie niech sobie kupi Lagune a nie Sebringa. Polecam dla każdego kto lubi amerykańskie samochody a nie chce wiele wydawać na koszty podróżowania i utrzymania
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
~wiltos157
Sedan 2.4 175KM 129kW
Chrysler Sebring III
Ze wszystkich samochodow jakie mialem do chwili obecnej napisze tylko jedno najlepszy jaki do tej pory mialem i jestem bardzo zadowolony.To inny samochod ,wyrozniajacy sie, masz wrazenie ze jedziesz czolgiem (czujesz sie bezpieczny) wielki na zewnatrz wielki w srodku nastepny tez bedzie amerykanski te samochody mi sie podobaja maja styl i dusze to nie niemieckie wszystkie takie same czy japonskie papierowe
~Januszek
Sedan 2.7 192KM 141kW
Chrysler Sebring III
Mam wersję na Europę, nieco po przejściach blacharskich ale poprawnie zrobione.Przebieg oryginalny, nie kręcony sprawdzony w ASO.Na razie przejechałem ok 1000km po zakupie i jest OK. Opony mam nieco za szerokie bo 235 zamiast 225 i możliwe ze przez to jest jakiś twardszy niż myślałem.
~Szogun
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Chrysler Sebring II
Mój 3 Chrysler Sebring Cabrio (pierwszy byłStratus 1998, później Sebring 2001, teraz też tylko 2005). Przepiękne auto. Mam wersję z dużym grillem z przodu. Tył wygląda przepięknie. Rewelacyjne auto i na wakacje i w niepogodę :)
~Arek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Chrysler Sebring II
Co ja mogę powiedzieć, auto prezentuje się świetnie, mimo że ma 14 lat, karoseria i wszystko pozostałe w idealnej formie, ale to zawdzięczam sobie i poprzednim właścicielom, ponieważ był on zawsze zadbany.
~Maciej
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Chrysler Sebring III
jest inne , tanie jak na take auto, wedlog mnie zadne inne passata vectry czy mazdy6 nie dorasta mu dlaczego: cena aut uzywanych, wyposazenie, miejsce w srodku, nie zawodnosc, indywidualnosc nie badz jak tysiace polakow i wozic sie pozajezdzanymi passatami itp
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Chrysler Sebring II
Auto jest naprawdę warte swojej ceny , oprócz drobnych napraw zawieszenia (sworznie) można powiedzieć że bezawaryjne , nie jest to demon szybkości ale dzięki dobremu wyposażeniu i tak daje przyjemność z jazdy , dodatkowo zwraca na siebie uwagę innych użytkowników dróg .
Chrysler Sebring