Oceny Chrysler Vision

Oceny Chrysler Vision – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Vision

~Adam
Chrysler Vision
Vision jest samochodem dającym sporo radości z jazdy, choć nie powala przyśpieszeniem. Pomimo wieku ma zgrabną, ponadczasową sylwetkę projekt Włoski a nie amerykański). Ponadto jest to pojazd w miarę prosty, niekłopotliwy i o akceptowalnych kosztach eksploatacji. Wynikają one w moim przypadku z posiadania 23-letniego pojazdu o nieproporcjonalnie niskim przebiegu - średnio 7 000 km rocznie, który nie wymaga praktycznie żadnych napraw. Mnie...
~mass
Chrysler Vision
autko swietne polecam wszystkim którzy zastanawiaja sie nad jego kupnem z
~almado
Chrysler Vision
Duże, przestronne, wdzięczne i nieprowtarzalne auto z przyzwoitymi kosztami eksploatacji. Doskonałe wyposażenie i możliwości układu napędowego dają wielką radość z jazdy.
~Karolina Dolny Śląsk
Chrysler Vision
Auto za którym każdy się obejrzy, a o to chodzi, żeby wyróżniać się z tłumu:-)
~kvaQ
Chrysler Vision
wiecej nie mozna chyba od 10 letniego auta wymagac, jest bardzo fajne i mozna je polubic juz przy pierwszej jezdzie.
~ceconr
Chrysler Vision
cholera nie ,ogłem znależc hydraulicznej czesci napinacza paka rozrządu , a jak znalazłem cena nie zachwyca... całokształt jak najbardziej ok , takie miałem wyobrażenie o made in usa
~lama187
Chrysler Vision
za cene 5-10 tys mozna miec auto z wyposazeniem jakiego nie maja BMW, Mercedesy i Audi za 20 tys a do tego przezyje dwukrotnie kazde z tych aut i nikt go do tego czasu nie ukradnie
Chrysler Vision
zakup tej klasy auta/ aby nie było wątpliwoścvi klasa wysoka/ zA TAK NISKA CENĘ - JEST WARTY. UWAGA NA ZAKUP CZĘŚCI POŚREDNICY I AUTORYZOWANI DEALERZY ŻDZIERAJĄ, BO RZECZYWIŚCIE JEST TO AUTO LUKSUSOWE, KUPUJCIE CZĘŚCI ZA POŚREDNICTWEM ZNAJOMYCH W STANACH LUB KANADZIE
~Marecki [email protected]
Chrysler Vision
auto bezproblemowe. Duży wygodny samochóddla oryginalnych ludzi. Wypas lepszy od aut dwu a może i trzykrotnie droższych
~Artur Warkocki [email protected] 608 79 79 80
Chrysler Vision
wszystko jest ok. ale przy zwalnianiu do ok. 20 km/godz po nacisnieci pedalu gazu skrzynia automat.czuc jak zalacza bieg-brak plynnosci