Ocena kierowcy - Chrysler Vision

Artur Warkocki a1980@vp.pl 608 79 79 80, 19 lat temu
Silnik 3.5 TSi 211KM 155kW
Rok produkcji 1994
Chrysler Vision 3.5 TSi 211KM 155kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
wszystko jest ok. ale przy zwalnianiu do ok. 20 km/godz po nacisnieci pedalu gazu skrzynia automat.czuc jak zalacza bieg-brak plynnosci
mialem jeepa grand cherokee 93r 5.2 v8 to jego praca silnika nie dorasta visionowi nawet do ``pięt``
czasami czuje jak zalącza sie bieg po dluższym hamowaniu silnikiem poza tym szczegółem może być
prowadzi się jak należy, nie polecam zmiany opon z wymiaru 235/60/16 na 215/50/16 nawet na zimę tak jak ja to zrobiłem teraz czuję dokładniej nawierzchnię -niestety
mam przyciemnione wszystkie szyby więc mam w nocy gorszą widoczność
jest ok.
rewelacja w środku auta
jest aż nazbyt przestrzeni-ale lubię mieć dużo wolnej przestrzeni
cicho jak makiem zasiał w kabinie
jeżdzę na gazie po moim własnoręcznym ustawieniu mieszanki auto pali na trasie średnio 12 litrow gazu koszt 100kilometrów to 23 złoteok, to taniej niż fiatem 126p, w mieście spala nawet 18litrów-35zł ok.serwis i ewentualne wymiany czegoś(jak narazie niczego)przeprowadzę sam, wymieniałem klocki przednie-koszt 160zł
jezdzi mi sie tym autem dobrze ale brakuje mi paru detali(wyposazenia) jakie mialem w jaguarze sovereign 3.6 z 1988r poza tymi drobiazgami nie narzekam na auto cena za niego to 25tys za 1994 z gazem szyby przyciemnione(czarne) kolor auta to bialy wnętrze pełna wersja , utrzymany salonowo,moglem kupic takie auto za 17.5tys+akcyza gaz itp oplaty ale ze wzgledu na stan i wyglad skusilem sie na tego co opisalem---tak ładnie wygląda że ciągle zachwyca mnie:-)
raz na jakis czas zwiesza sie klimatronik i nie reaguje na zadne ustawienia
oby tak dalej,narazie zadej wpadki lub awarii

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.5 TSi 211KM 155kW [l/100km]

12,9