Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Grand Voyager

ripvan, 14 lat temu
Silnik 3.3 V6 158KM 116kW
Rok produkcji 1998
Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Pierwszy raz posiadam automat jestem bardzo pozytywnie zaskoczony,problem jest tylko z hamowaniem silnikiem (jazda w górach tego nie brałem pod uwagę podczas zakupu auta).
jestem zaskoczony tym samochodem (pozytywnie) jest idealny dla 4 - osobowej rodziny z psiakiem . Jeździłem busem ,zafirą,S max w żadnym ztych aut nie było tyle miejsca i tak wygodnie szczególnie zna tylnich siedzeniach
Bardzo cicha praca silnika idealnie wchodzi na wysokie obroty .Pierwszy raz zdecydowałem się na tak dużą pojemność silnika(dużą moim zdaniem)Przejechałem 5tyś km i zawsze w każdej sytuacji miałem zapas gazu pod butem. Na drodze szybkiego ruchu przy prędkości 120- 140 2tyś obrotów bajka .
Pierwszy raz posiadam auto z automatyczną skrzynią - trudno mi ją oceniać .Wiem jedno w korkach idealna ,ruszanie pod górkę rewelacja szczególnie dla kierowców ,którzy muszą korzystać z hamulca ręcznego. Problem lub nieznajomość obsługi pojawił się w górach - brak możliwości hamowania silnikiem .
Układ jezdny do sprawdzenia -
Widoczność jak na tarasie widokowym
Duże auto rodzinne jak to się ma do ergonomi
trzy strefowa klima spisywała się bardzo dobrze wszyscy ,którzy wsiadali do autka byli zachwyceni . Ogrzewanie sprawdzę już dzisiaj na zewnątrz 1 stopień
Rewelacyjna jak na dużym fotelu przed telewizorem każdy swoim
Przyzwoite
jak na tak duże auto jest przyzwoite Gazolot
Super Mam prawie wszystko w aucie za fajne pieniądze

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 158KM 116kW [l/100km]

16,1