Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Grand Voyager

a.osinski@vp.pl, 18 lat temu
Silnik 3.3 V6 158KM 116kW
Rok produkcji 1998
Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
doskonałe (na 5-kę) byłoby przy mniejszym spalaniu, wyciszeniu bocznych tylnich drzwi, skrzyni biegów z wiekszym wyczuciem redukcji, nawiewy w 3-cim rzędzie siedzeń. Moje autko to. 3,3 benzyna, automat, skóra, 6 foteli kapitańskich, infinity, ciemne szybki, tempomacik - rewelacja (miałem kiedyś w sportowym kanadyjskim civicu - cudeńko - polecam każdmu). Plecam auto tym, którzy lubia czuć sie dobrze na drodze, czuc wyższość nad osobówkami, potrzebują miejsca do przewozu rodzinki lub jakiegos towaru. Ale silnik 3,3 lub 3,8 tylko tym dla których spalania w mieście w korkach cna poziomie 26 l nie zrujnuje kieszeni i nie pozbawi humowru i radości z posiadania takiego krążownika. Z wierzchu skromny - a w środku ... salony :-)))
żarłoczny, ale oddaje to w zadowoleniu z efektów swej pracy, mocy, ciszy, elastyczności i całokształtu
miła, spokojna, czasem bez sensu redukuje do 2-ki przy ostrym przyspieszaniu iodrazu przechodzi na 3-kę.
komfortowy. trochę za mało czuć drogę - może to być czesami niebezpieczne, ale miłe jest za to na maksa :-)
jeździłem juz masą aut ale to jedyne w którym nie czuję przodu. Widoczność jest dobra - wysoka pozycja pozwala widzieć nad dachami innych aut. Do tyłu polecam czujnik cofania, gdyż nie widać dzieci, ławek i fiatów
nie da sie narzekać - nawet w TopGear mieli by kłopot żeby coś porządnie wyśmiać i wyszydzić. Z uwagi na brak nawiewów w 3-im rzędzie nie dam 5.
wystarczająca. ogrzewane siedzenia sa rewelacyjne, a układ radzi sobie z kubaturą wnętrza auta.
kierowca - rewelacja, 2-gi rząd troche gorzej, 3-ci rząd - wyśmienicie. Dla każdego z jeżdżącego osobówką to i tak wszędzie będzie bosko i nieporównywalnie ergonomicznie i przestronnie. Gdyby nie 2-gi rząd dałbym 5.
silnika nie słychać wcale. szum powietrza z boków auta przy tylnich drzwiach mogłaby być polepszona - wtedy uważam że dałbym 5.
nic sie nie psuje, a ewentualne części zamienne są tanie. Paliwa za to pije ile sie da. średnie spalanie na 100km : miasto zima 25, miasto lato=18,5, trasa zima=13, trasa lato=9,5
pod warunkiem, że kupuje się uzywany np. 5 - 7 letni w perfekcyjnym stanie.
żadnych najmniejszych problemików i ustereczek - mam zrobione 158.000 i 8 rok eksploatacji - I NIC !!! :-)))
ŻADNYCH !!!
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW