Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Grand Voyager

kris, 10 lat temu
Silnik 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: 5 lat
Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Super samochód, jesli Wam nie przeszkadza spalanie to bez zastanowienia..tylko jak to z kazdym trzeba szukac zadbanego egzemplarza
Samochód zakupiłem do przewożenia sprzetu, a wiec do pracy..czesto ładuje po ok 500 kg plus dwie os. załadowany prowadzi się jeszce lepiej niz pusty. Generalnie dla mnie super samochód..troche leciwy więc nie wygląda szałowo ale jak się dba o niego to praktycznie bezawaryjny. Nie zdazyło się zebym wracał z nim na lawecie :) Mój cały czas pod opieką serwisu P. Włodka na ul Kaczej w krk.
zadnych napraw do tej pory...co jakiś czas trzeba dolac trochę oleju ale to w granicach normy chyba...
no to jedyny większy wydatek w moim voy..przy przebiegu ok 220000 zaczął sie wydobywac dziwny dzwięk ze skrzyni i niestety potrzebny był remont..wydatek 3000zl :(
mieszkam w górach...4x4 spisuje się znakomicie...miałem kiedys grand cherokee z 2004 roku i bez porównania...voy lepszy 100 razy..w cheroke za lekki tył nie było takiej przyczepnosci jak w voy
dla mnie super ale trzeba sie przyzwyczaic bo tp taki mały autobus
grzeje bardzo szybko, chłodzi tez super (klima manualna) i jescze nawiewy do tyłu no i podgrzewane siedzenia.. :)
trzeba tylko pilnowac ustawienia bocznych drzwi (zasuwanych) i jest super nawet przy 180 km/h..wiecej nie jechałem
jai na taki duzy samochód to da się przezyc..mam lpg
samochód kupilem 5 lat temu za 17 tys..oczywiscie zrynku wtórnego (wersja europejska) i mam wszystko. Pełne wyposazenie, 7 os i naped 4x4
nic szczególnego..wszystko to co trzeba robic w kazdym samochodzie na bieżaco
chłodnica 600 zł i remont skrzyni biegów (automat) 3 tys zł

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.8 V6 4x4 178KM 131kW [l/100km]