Oceny Citroen AX 1.4 D 50KM 37kW 1991-1997

Citroen AX 1.4 D 50KM 37kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen AX 1.4 D 50KM 37kW 1991-1997

~Dżejkop
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
No cóż, jest to już dość historyczne auto. Konstrukcja wywodzi się z połowy lat 80. Więc i jeździ się jak na samochód z lat 80 przystało. Nie jest źle, ale jeśli szukamy samochodu, a nie jesteśmy maniakami starego żelaza. Możemy się poczuć mocno "zaskoczeni" siermiężnością. Ja ten samochód kupiłem jako taki youngtimer, po to aby poczuć klimat minionych lat. Nie żałuje, całkiem przyjemne auto. Ale powtarzam, nie dla osób które szukają...
~KRZYSIEK AX FIRST
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
element które opisałem wcześniej myślę, że w każdym aucie z wiekiem nalerzało by wymienić więc nic poważnego się nie dzieje z silnikiem co najważniejsze wymiana oleju co 20tyś km Mobil 15W40 silnik potrzebuje 3,7L oleju. Wkład jaki zainwestowałem myślę, że beż problemu zrobię nim kolejne 140000km
~tomcio666@o2.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
auto tanie w zakupie, pali bardzo mało, ceny części nieco wyższe niż u konkurencji, natomiast takie rzeczy jak przeguby, tylne belki to po prostu jest porażka jak się zepsuje,m koszt ogromny. Mechanicy nie lubią naprawiać francuzów a jak już ktoś to robi to zdziera kase. Jeździłem nim 4 lata i ciesze sie że się go pozbyłem. Zostało mi nawet sporo części do niego.
~francuzofil
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Auto choc wiekowe całkiem stylowe, mała awaryjność mikroskopijne spalanie i przy umiejętnej jeździe całkiem dynamiczne. Podsumowując jeśli regułą jest zła opinia o "francuzach", to AX to chlubny wyjątek!
~stayeasy
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Plusy: Fantastyczne zawieszenie, niezawodny, oszczędny. Diesel jest faktycznie "nie do zdarcia". Wygodne fotele. Minusy: ubogie wyposażenie (trudno dostać tzw. "wypas"), drobne defekty elektryki. Przęciętne: hamulce, układ kierowniczy (precyzyjny, ale ciut za ciężko pracujący), skrzynia biegów (niezawodna, ale mało precyzyjna),
3,4
~marasbydg
pierwsze moje auto, jeździełem nim ponad 1 rok - i wspominam bardzo dobrze
3,3
~zbychu
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
na miasto spoko ale zrob trase 500 km a zaczniesz w niego ladowac w nieskonczoność wszystko od zawieszenia po silnik wszystko idzie masakra
4,1
~ewcio2
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
jestem bardzo zadowolona z tego auta. ekonomiczny i całkiem sprawny jak na swoje lata.
~Rychu_poz
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Polecam, dla mlodej osoby. Oszczedny, nie psuje sie czesto. Blacha super. Jestem zadowolony
~szczepank13
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Następne autko jakie kupię to też bedzie Citroen i napewno też Diesel, jestem bardzo zadowolony i napewno jeszcze nim sobie jeszcze pare latek pojeżdże:DGogąco polecam takiego Przyjaciela:D